4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná

1 596 

Katalogové číslo: 8594190021553 Kategorie: Štítek:

Popis

Proč BrainLight žárovka?

Nastavte si světelné rutiny pro spánek, práci, čtení nebo pro každý úsek dne. S chytrou žárovkou BrainLight nastavíte světlo v domácnosti podle nejnovějších vědeckých informacích o vlivu světla na zdraví. Díky intuitivnímu ovládání přes aplikaci Tuya Smart a kompatibilitou s Alexou a Google vytvoříte ve vašem interiéru příjemnou atmosféru. Probouzejte se každý den světlem vycházejícího slunce a připravujte se na spánek s pomalu zeslabujícím prospánkovým červeným světem. Jasné světlo přes den pomáhá k vyšší bdělosti, podporuje paměť a kognitivní funkce a synchronizuje cirkadiánní rytmusDíky chytrým funkcím můžete nastavit například chytré stmívání, při kterém žárovka sama postupně přechází ze studené bílé barvy na teplou bílou a posléze na červenou barvu s pomalu snižujícím se jasem, čímž simuluje efekt zapadajícího slunce. Díky správnému světlu můžete zvýšit produkci vlastního melatoninu během spánku a zlepšit své zdraví. Ráno se poté budete probouzet odpočatí a plní energií.

BrainLIGHT chytrá žárovka_infografika_5_cz

Jak chytrou žárovku BrainLight spárovat s aplikací?

Chytrou žárovku BrainLight lzde ovládat pouze online pomocí Wi-Fi a mobilní aplikace. Snadno si vytvoříte svůj individuální světelný profil a časovač, který sám nastaví barvu, kterou si dopředu zvolíte. Zde je rychlý návod pro spárování žárovky s aplikací TUYA. Podrobný návod naleznete zde.

 1. Nainstalujte si aplikaci TUYA smart do vašeho smartphonu. iOS ke stažení zde. Android ke stažení zde. Zaregistrujte si svůj účet a ověřte mailem.
 2. Našroubujte chytrou žárovku BrainLight do závitu a poté 3x pomalu zapněte a vypněte vypínačem na stěně.
 3. Nyní vám začne žárovka blikat. V aplikaci TUYA vám vyběhne notifikace, jestli chcete žárovku přidat. Zvolte GO TO ADD. Pokud vám notifikace nevyběhla, zvolte nahoře vpravo oranžovou ikonu + a poté GO TO ADD.
 4. Vyčkejte pár sekund než se žárovka přidá a poté si můžete žárovku přejmenovat a nastavit.

Denní studená bílá pro maximální výkon mozku (3700 K)

Tento režim je vhodné používat jako denní světlo, když je venku šero a potřebujete se nabudit na práci. Toto nastavení podporuje kognitivní funkce a udržuje nás v bdělém stavu proto je vhodné především jako denní světlo. Tento režim se nehodí na podvečer a před spaním, protože obsahuje energeticky silnou modrou složku, která by zpomalila tvorbu spánkového hormonu melatoninu.

 • Vhodný pro práci a učení.
 • Mozek při něm funguje na max.

Teplá bílá pro odpolední osvětlení (2700 K)

Tento režim je vhodný jako příjemně teplé světlo pro odpoledne, podvečer a večer. 90 minut před spaním už se nehodí, protože obsahuje modrou a zelenou složku, která by zpomalila tvorbu spánkového hormonu melatoninu. Teplá bílá je vhodná volba když už nepotřebujeme tak ostré světlo. 

 • Šetrnější pro oči.
 • Příjemné osvětlení pro klidnou atmosféru.
relax svetlo

Červené světlo před spánkem? ANO!

Studie z roku 2012 dokazuje, že červené světlo před spaním zlepšuje spánek, stimuluje tvorbu melatoninu a zlepšuje fyzický výkon [1]. Doporučujeme svítit červenou barvou 90 minut před spánkem. Červená barva neobsahuje ani modré či zelené spektrum a proto je nejlepší barvou pro spánek. 

Červené světlo pro přípravu ke spánku

Minimálně 90 minut před spaním přepněte světlo do červeného módu, nebo si v aplikaci TUYA nastavte automaticky plán pro přepnutí do červené v sekci PLAN a poté v podkategorii SLEEP PLAN. Červená barva totiž neobsahuje modrou ani zelenou složku světla, která je obsažena v denním světle, čímž podporuje tvorbu spánkového hormonu melatoninu. S vyšší hladinou melatoninu dosáhnete hlubšího a delšího spánku. Melatonin je navíc nejsilnějším antioxidantem, který si naše tělo dokáže vytvořit. Jeho vyšší hladiny se projeví na zlepšení imunity, celkového zdraví a ranní energie.

 • Vhodné minimálně 90 minut před spánkem.
 • Zvýšení produkce melatoninu. (hormon spánku)

Nastavujte a automatizujte pro snadnější život

 • Plán pro vstávání a probouzení.
 • Světelné rytmy pro každý denní časový úsek.
 • Úkol pro ON/OFF v daný den a čas.
 • Rozsvícení u příjezdu či zhasnutí u odjezdu.
 • Nastavení světel podle počasí nebo východu a západu slunce.
 • Upravte teplotu chromatičnosti, intenzitu a barvu světla podle sebe.
 • Do žárovky si lze uložit různé scénáře, které pouhým stiskem ikonky v aplikaci spustíte.
 • Pokud žárovku zhasnete manuálně, po rozsvícení spustí poslední použité nastavení.
zarovky brainlight wifi CZ

 

spektra_svetla_grafika3

Technické údaje: 

 Typ světelného zdroje: LED

 *Energetická třída: F

 Patice: E27

 CRI: 82 až 88

 Skládání barev: RGB

 Teplota chromatičnosti (K): 2700 K – 6500 K

 Příkon: 11 W

 Ovládání: aplikace Tuya Smart

 Pracuje s: Alexa, Ok Google

 Wifi: 2,4 Ghz

 Náhrada za: 75 W žárovku

 Navrženo v Česku, vyrobeno v Číně.

 Svítivost: 1050 Lm

 Certifikáty: CE, RoHS

 Napětí (V): 220 – 240 V

 Bez obsahu rtuti.

 Angolo: 220°

 Životnost: >25 tisíc hodin

 

*Díky novému značení dle EU 

Součást balení: 1 ks žárovka

 

icon

Zapamatujte si

Nejpodstatnější informace o blokaci modrého světla

Zatím co přes den potřebujeme dostatek jasného světla, v noci je jeho přemíra škodlivá. Hlavně modrá složka světla signalizuje tělu, kdy má být aktivní a kdy je čas k odpočinku a regeneraci. Blokací modrého světla 2-3 hodiny před spánkem dáte tělu najevo, že se blíží čas spát. Odměnou bude zvýšená produkce melatoninu (hormonu spánku a regenerace, silného antioxidantu), kvalitnější spánek a příjemná rána plná energie.

 

Reference:

[1] Red light and the sleep quality and endurance performance of Chinese female basketball players. Jiexiu Zhao 1, Ye Tian, Jinlei Nie, Jincheng Xu, Dongsen Liu. J Athl Train. 2012 Nov-Dec;47(6):673-8. Odkaz na studii.

Časté otázky

Cena za 4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná je 1596 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S 4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021553.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Aroma Difuzér MAHA Dark 400 ml s dálkovým ovládáním, BrainMax Špunty do uší na spaní, BrainMax Fresh Lemon HáHaCé, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 74% HáHáCé, 18% CéBéDé, pro sběratelské účely, Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml