Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová

399 

Katalogové číslo: 9788026437840 Kategorie: Štítek:

Popis

Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová

Rozhodnout se je prvním krokem na vědomé cestě ke zdraví. Naslouchat vlastnímu tělu však nemusí být tak snadné. Které techniky pomáhají zlepšit naše životní nastavení? Jak prohlédnout iluze, které si vytváříme o světě? Jan Vojáček hledá odpovědi spolu s osobnostmi, kterých si váží a které mají k tématu zdraví co říct. Oblíbený funkční lékař v praktických návodech ukazuje, jak najít odvahu k životu v radosti a lásce – a inspirovat se může skutečně každý.

 

Počet stránek: 248

Vazba: brožovaná, lepená

ISBN: 978-80-2643-784-0

 

Jan Vojáček je klasicky vystudovaný lékař, jehož životním i pracovním posláním se stalo hledání cest ke zdraví. Je průvodcem lidí na cestě k poznání zákonitostí vzniku nemocí a jejich předcházení. To vše v souladu s nejnovějšími vědeckými objevy a principy fungování lidského organismu. Jan Vojáček vytváří most mezi klasickou medicínou a medicínou personalizovanou. I proto se stal certifikovaným praktikem funkční medicíny, která mění pohled a přístup k chronickým onemocněním. Ve svém bestselleru Umění být zdráv klade otázky v dnešní době nadmíru aktuální.


Časté otázky

Cena za Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788026437840.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Fontána Staňte se architektem svého života – Kurt Tepperwein, Melvil Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson, Nejlevnější knihy Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš, Melvil Konec stárnutí – David Sinclair