Amylon – Cukr vanilkový BIO, 8 g * CZ-BIO-001 certifikát

10 

Katalogové číslo: 8594006668392 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Amylon – Cukr vanilkový BIO, 8 g

BIO vanilkový cukr je kvalitní alternativou běžně dostupného. Neobsahuje syntetické aroma, ale rozdrcené lusky bourbonské vanilky. Jeho hlavní složkou je třtinový cukr, který se vyrábí z cukrové třtiny jejím lisováním a následně vařením získané šťávy.

Tento vanilkový cukr je jedním z BIO řady produktů od společnosti AMYLON. Ocení ho především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. BIO potraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

Použití

Pečení – vanilkovým cukrem ozvláštníte svoje klasické moučníky. Krémy – i studené dezerty můžete provonět vanilko. Kaše – poté, co si svoji oblíbenou snídani posypete ovocem, ořechy nebo semínky, zasypte ji navrch ještě vanilkovým cukrem. Zmrzlina – oblíbenou vanilkovou zmrzlinu máte s naším vanilkovým cukrem hotovou raz dva. Nápoje – vanilkový cukr přinese novou chuť do horkého čaje i do chladivého koktejlu

Složení

Cukr třtinový*, bourbon vanilka mletá (min. 1,5 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka a vajec. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Balení

8 g

Časté otázky

Cena za Amylon – Cukr vanilkový BIO, 8 g * CZ-BIO-001 certifikát je 10 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Amylon – Cukr vanilkový BIO, 8 g * CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594006668392.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Sladidla - Podobné produkty: 4Slim – Čekankový topping borůvka, 330 g, 4Slim – Čekankový topping čokoláda, 330 g