Amylon – Kypřící prášek do pečiva bezlepkový BIO, 12 g *CZ-BIO-001 certifikát

Katalogové číslo: 8594006668255 Kategorie: Štítky: ,
Značka: % AKCE Amylon

Popis

Amylon – Kypřící prášek do pečiva bezlepkový BIO, 12 g

Kypřicí prášek Amylon má tendenci kypřit už při pokojové teplotě na rozdíl od obyčejného prášku. Proto se doporučuje dávat těsto do trouby co nejrychleji po zapracování prášku. Kypří o něco méně. Použijte 1,5 sáčku tam, kde byste jinak dali 1 sáček obyčejného. Nebo použijte jen 1 sáček a přidejte malou lžičku jedlé sody. Prášek do pečiva Amylon má úplně neutrální chuť. Když si na něj zvyknete, poznáte, když se použije konvenční prášek.

Rozdíl bezfosfátového a fosfátového prášku:

  • běžný kypřicí prášek
    – kyselou složkou je fosforečná sůl (také obsažená v tavených sýrech nebo práškových směsích na výrobu nápojů)
  • kypřicí prášek bez fosfátů
    – kyselou složkou je vinný kámen (vinnan draselný), vysráží se ve formě krystalků ve vinných sudech
    – zásaditou složkou je jedlá soda
    – dále obsahuje jenom kukuřičný škrob v biokvalitě

Složení

Kukuřičný škrob*, kypřící látky: vinany draselné, uhličitany sodné. Může obsahovat stopy mléka a vajec. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Balení

12 g

Časté otázky

Cena za Amylon – Kypřící prášek do pečiva bezlepkový BIO, 12 g *CZ-BIO-001 certifikát je 6 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Amylon – Kypřící prášek do pečiva bezlepkový BIO, 12 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594006668255.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zdravé Produkty v AKCI - Podobné produkty: LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Černý, Naturalis – Maqui Berry Naturalis BIO, 100g, Grešík Benevit bylinné kapky 50 ml, LastSwab LastRound odličovací tampony Barva: Zelený