BrainMax Aroma Difuzér Flame, black

1 199 

Katalogové číslo: 8594190026312 Kategorie: Štítek:

Popis

Difuzér s krásnou siluetou ohně.

Aroma difuzér FLAME je elegantní difuzér černé barvy, který po zapnutí simuluje vzhled podobný plameni. Na výběr máte ze dvou módů, mezi kterými si můžete vybrat jak intenzivní bude vznikající pára. Celé místnosti dodá hřejivou a romantickou atmosféru a navíc je naprosto tichý. 

black difuzer

Elegantní vzhled a jednoduché používání

Difuzér Flame je hezký doplněk do interiéru a má elegantní vzhled. To se ovládá pouze stisknutím jednoho tlačítka. Difuzér sám detekuje množství vody v nádobce. Obsah nádobky je 180 ml. V případě nedostatečného množství vody se difuzér automaticky vypne. Jeho používání je proto naprosto bezpečné.

 

black difuzer
relax

Vhodný k aromaterapii

Přispívá ke zklidnění, eliminaci stresu, ale také ke zlepšení rýmy, astmatu a problémů s dýcháním.

ohen

Alternativa aroma lampy

V kancelářských budovách používat otevřený oheň a klasické aromalampy s vonnými svíčkami. A vy byste si tak rádi zpříjemnili prostor vůní nebo používáte vonné esence proti stresu a bolení hlavy

easy

Snadné používání

Stačí nalít do nádobky odměřené množství vody, příp. přidat pár kapek vonného oleje nebo esence, a spustit přístroj. Díky objemu nádoby (180 ml) vydrží difuzér až 9 hodin.

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Původ: Čína

Časté otázky

Cena za BrainMax Aroma Difuzér Flame, black je 1199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Aroma Difuzér Flame, black si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026312.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Lavender oil 100% Pure (éterický olej Levandule), 10 ml, BrainMax CéBéDé Mints 15 mg, 60 bonbónů, BrainMax Aroma Difuzér Pingy, Now® Foods NOW Essential Oil, Spearmint oil (éterický olej Máta kadeřavá), 30 ml