BrainMax Aroma Difuzér Pingy

999 

Katalogové číslo: 8594190027821 Kategorie: Štítek:

Popis

Objevte blahodárné účinky aromaterapie

Vůně mají velký vliv na lidskou psychiku a na Vaši náladu, zpříjemněte si den pomocí vůní v kanceláři i doma. Ponořte se do vůně a nechte myšlenky plout na vlně klidu a pohody nebo dopřejte nosu možnost nadechnout se zvlhčeného vzduchu. V podvečer se usaďte do pohovky, nechte provonět vzduch a nechte hrát barvy svůj koncert.

PINGY aroma difuzér bez přidání esenciálních olejů funguje jako zvlhčovač vzduchu. Stačí naplnit nádobku studenou vodou, nejlépe destilovanou a stisknout tlačítko. Difuzér začne vytvářet studenou vodní páru. Po vyprázdnění zásobníku se difuzér automaticky vypne, nehrozí tedy žádné riziko požáru jako při používání klasických aromalamp.

Přidáním éterického oleje funguje zen aroma difuzér jako osvěžovač vhodný pro relaxaci, ale při použití konkrétních olejů přínosný i k léčbě neduhů jako rýma či bolest hlavy.

Lze použít i jako zvlhčovač vzduchu

Difuzér lze využít i bez použití esenciálních olejů jako zvlhčovač a osvěžovač vzduchu. Vzhledem k velmi tichému provozu je jeho použití vhodné i v ložnici nebo dětském pokoji pro dokonalý spánek. Svým designem se hodí do každého dětského pokojíčku, ale také pro zkrášlení kanceláří, salónů krás, wellness a masážních center.

Parametry aroma difuzéru:

Rozměry:

  • 99 x 85 x 108 mm

Kapacita zásobníku na vodu:

  • 200 ml

Balení:

  • Difuzér
  • USB nabíjecí kabel
  • Bavlněný tampón
  • Větráček
  • Lampa se 7 barvami
  • Užívací manuál

Materiál:

PP, ABS, Silikon

Barva:

Růžová, bílá

Časovač:

Ano

Časté otázky

Cena za BrainMax Aroma Difuzér Pingy je 999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Aroma Difuzér Pingy si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027821.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, mléčná, 80 g, BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 50%, pro sběratelské účely, Now® Foods NOW Essential Oil, Lavender & Tea Tree Oil (éterický olej levandule + tea tree), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Peppermint oil (éterický olej Máta peprná), 30 ml