BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 50%, pro sběratelské účely

299 

Popis

BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, pro sběratelské účely, 50%

Nedoporučujeme CéBéDé kouřit, přesto pokud dojde k náhodnému vdechnutí: nikdy ho neopakujte vícekrát. Kanabinoidy jsou tělu vlastní látky, přesto nabádáme ke zvýšené opatrnosti. Každý jedinec má jinak citlivý endokanabinoidový systém a proto se mohou účinky zvenčí dodaných kanabinoidů lišit.

 

cebede detail

Terpeny

b-Caryophyllene, Limonene, Myrcene, Linalool, a-Pinene, a-Bisabolol

  • Organické a vegan ingredience.
  • Produkt vyrobený v EU.
  • Obsahuje i další kanabinoidy jako CéBéN, CéBéVé, CéBéGé, flavonoidy a fenoly.
terpeny detail

Časté otázky

Cena za BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 50%, pro sběratelské účely je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 50%, pro sběratelské účely si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021751.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: 4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná, BrainMax HáHáCé PEN, Vaporizér, Lemon + náplň, pro sběratelské účely, Chytrá žárovka Blight LED, závit GU10, 5,5 W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná, 2+1 ZDARMA: BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, pro sběratelské účely, 50%