BrainMax eNeMeN, 20g

1 599 

Popis

BrainMax eNeMeN (Nikotinamid mononukleotid), 20 g

eNeMeN v laboratorní čistotě více než 99%, zároveň také ve stabilní formě a bez jakýchkoliv aditiv a balastních látek. Aby se zabránilo znehodnocením UV záření, vše je zabaleno do tmavého skla.

Jedná se o velmi stabilní a čistou formu eNeMeN. Při vyšších teplotách toto eNeMeN degraduje zanedbatelně, jak si můžete v dalším odstavci přečíst v teplotním zátěžovém testu.

BrainMax NMN
Certifikovaná Yerba Maté

99,78 % čistota. Máme na to certifikát!

Naše eNeMeN máme laboratorně testováno. Díky testu můžeme tvrdit, že naše eNeMeN je opravdu kvalitní, jelikož má 99,78 % čistotu. Test provedla laboratoř fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze, v čele s doc. Ing. Jaroslavem Havlíkem, Ph.D.

Pro zobrazení laboratorního testu klikněte zde.

Surovina s čistotou více než 99%

β-Nicotinamide Mononucleotide

Skladujte nejlépe v chladničce. Ukládejte mimo dosah dětí. Nikotinamid mononukleotid (eNeMeN) je v EU klasifikován jako chemická látka a není určen k lidské spotřebě.

Stabilita BrainMax eNeMeN při teplotě pokojové a teplotě 40 °C po dobu půl roku neklesla o víc jak 0,5%

Jedná se o velmi stabilní a čistou formu eNeMeN, jejiž stabilita je pravidelně testována. Při teplotách 40 stupňů Celsia po dobu půl roku degraduje maximálně 0,5% látky. To znamená, že v podmínkách pokojové teploty nebo extrémních teplotách okolo 40 °C  je eNeMeN téměř nezničitelné. 

Stabilita NMN

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Časté otázky

Cena za BrainMax eNeMeN, 20g je 1599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax eNeMeN, 20g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190025308.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Chemické látky - Podobné produkty: BrainMax Alpha GPC, pro sběratelské účely, 20 g, Hansen eNeMeN (nikotinamid mononukleotid), prášek, 50g, BrainMax CéBéDé Strong 30 mg, 30 rostlinných kapslí, BrainMax Tongkat Ali Extrakt 20:1, Malajský ženšen, pro sběratelské účely, 50 g