BrainMax Goat Colostrum, kozí kolostrum v prášku, 50 g Kolostrum v prášku

1 199 

Popis

Kozí kolostrum z České republiky

Kozí kolostrum pochází z České republiky z farmy BonLait, kde jsou kozy volně paseny a jejich strava je velmi pestrá. Poté je kolostrum šetrně odebráno a sušeno tzv. lyofilizací. To je i důvod, proč si  zachovává všechny biologicky aktivní látky jako jsou imunoglobuliny (22,5%), laktoferin, vitamíny a minerály, aminokyseliny, které společně posilují imunitní systém a celkovou obranyschopnost organismu. Kolostrum je čistý přírodní produkt pocházející z malé farmy na Moravě, kde chov probíhá v souladu s jejich přirozeným prostředím a kozy jsou zde na prvním místě.

kozy grafika
kozi kolostrum produkt

Nejkvalitnější kozí kolostrum

Kolostrum je mlezivo, které se jako první tvoří v mléčných žlázách savců a v prvních dnech života je primárním zdrojem živin potřebných k růstu a nastartování imunitních funkcí. Přezdívá se mu “biologické zlato”, protože je plné cenných látek, díky nimž si organismus buduje a posiluje svou obranyschopnost. Kozí kolostrum je považováno za nejkvalitnější. Strava koz je totiž velmi rozmanitá. Kromě trávy tvoří jejich stravu také nejrůznější byliny (především ty s hořkou chutí) a velice si pochutnávají i na dřevinách a kůrách stromů. Od toho se dále odvíjí kvalita kolostra, která je v pravidelných intervalech podrobována analýzám kvality.

Pro koho je kolostrum vhodné?

Kozí kolostrum se svým složením blíží mateřskému kolostru, proto je i lépe stravitelné. Je vhodné také pro osoby s intolerancí laktózy, protože má nižší obsah α-s1 kaseinu. Mohou jej užívat i děti, protože se jedná o čistě přírodní produkt, který je možné užívat dlouhodobě. Nemá žádnou pachuť, která je typická pro některé produkty z kozího mléka.

kozi kolostrum grafika
kozi kolostrum detail deti

Dávkování kolostra

Dospělí: 1,5 g denně. Děti: 0,5 g – 1 g denně. 1,5 g odpovídají malé kávové lžičce. Doporučujeme užívat ráno před prvním jídlem, kdy jej můžete míchat s troškou vlažné vody nebo vložit rovnou úst. Je vhodné k dlouhodobému užívání. Nedoporučujeme kolostrum vmíchat do většího množství potravin, výrazně se tím zpomalí jeho trávení a je vystaveno kyselému prostředí v žaludku. Nikdy nevystavujte kolostrum teplotám vyšším než 64°C.

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% kozí kolostrum. Obsahuje mléko a laktózu. Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let.

Velikost balení: 50 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Goat Colostrum, kozí kolostrum v prášku, 50 g Kolostrum v prášku je 1199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Goat Colostrum, kozí kolostrum v prášku, 50 g Kolostrum v prášku si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190029863.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

BrainMax doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Methyl Folate, Kyselina listová v aktivní formě, 400 mcg, 100 rostlinných kapslí Kyselina listová v aktivní formě methylfolát, BrainMax DGL Complex (Deglycyrrhizinovaná lékořice), 100 rostlinných kapslí, BrainMax Iron Complex, železo bisglycinát, 25 mg, 100 rostlinných kapslí Železo v chelátové formě, BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatin monohydrát, 500 g