BrainMax HáHáCé PEN HIGHWAY, Vaporizér, pro sběratelské účely

699 

Popis

BrainMax HáHáCé PEN HIGHWAY, Vaporizér, pro sběratelské účely

BrainMax HáHáCé cartridge obsahuje vysoce potentní olej s podílem 74% HáHáCé a 18% CéBéDé. Tato směs kanabinoidů se přirozeně nachází v konopí.

HaHaCE

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Konopný extrakt s CéBéDé (CéBéDé 18%), HáHáCé (74%), přírodní terpeny. BEZ TéHáCé. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí a mládeže.

Původ: Litva

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Upozornění: Určeno pouze pro sběratelské účely

Obsah: 0,5 ml

Časté otázky

Cena za BrainMax HáHáCé PEN HIGHWAY, Vaporizér, pro sběratelské účely je 699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax HáHáCé PEN HIGHWAY, Vaporizér, pro sběratelské účely si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190024967.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Aroma Difuzér MANDALA LIGHT s dálkovým ovládáním, Nobilis Tilia Nobilis, Éterický olej Bio Eukalyptus radiata 5 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Bergamot oil (éterický olej Bergamot), 30 ml, 4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná