BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g

899 

Popis

BrainMax NO Booster Extreme, Arginin (AAKG) + Citrulin (malát) + Ornitin (OAKG) 510 g

NO Booster je komplex 3 aminokyselin ve stabilních a pro tělo lépe využitelných formách, jehož hlavní funkcí je simulování produkce oxidu dusnatého v organismu. Velmi potentní formule, která obsahuje arginin ve formě alfaketoglutarátu AAKG, citrulin ve formě malátu a ornitin taktéž ve formě alfaketoglutarátu OKG. Tento komplex je navržený nejen pro sportovce a bodybuildery na svalovou pumpu, ale také pro jedince, kteří chtějí optimalizovat krevní tlak, oběh a celkově zlepšit prokrvení orgánů.

Co je oxid dusnatý?

Oxid dusnatý, zkráceně NO je signální molekula, která se běžně vyskytuje v našem těle a její hlavní funkcí je uvolnění hladkého svalstva a cév. NO pomáhá roztahovat cévy pro lepší průtok krve nejen do srdce, ale do každého orgánu a tkáně v našem těle. Lepší prokrvení sebou nese lepší výživu a okysličení tkání. Následkem roztažení cév je také optimalizace krevního tlaku a oběhu.

AAAbrainmax creapure creatine blog-infografika brainmarket CZ
Performance Magnesium prašek pomeranč

Komplex 3 aminokyselin pro oxid dusnatý

BrainMax NO Booster Extreme je kombinací 3 pro tělo stabilních a využitelných aminokyselin, kterým jsou arginin ve formě alfaketoglutarátu AAKG, citrulin ve formě malátu a ornitinu ve formě alfaketoglutarátu. Tato kombinace má jasný cíl: Navýšit hladinu oxidu dusnatého v těle a přinést pro uživatele maximální výhody spojené se zvýšenou hladinou oxidu dusnatého.

Pro koho je BrainMax NO Booster vhodný?

 • Pro bodybuildery k dosažení maximální svalové pumpy.
 • Pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svůj výkon, oddálit únavu a zlepšit regeneraci.
 • Pro jedince zaměřené na optimalizaci krevního tlaku.
 • Pro jedince zaměřené na kardiovaskulární zdraví a prokrvení orgánů.

Pro koho BrainMax NO Booster vhodný není?

 • Pro jedince užívající léky na ředění krve.

Jak NO Booster používat?

1) 2 odměrky do 2 dcl vody 30 minut před tréninkem nebo kdykoliv během dne.

2) V případě, že by vás po 2 odměrkách bolela hlava, rozložte dávku na 1 odměrku ráno a 1 odměrku večer.

V roce 1998 obdržel Dr. Ignarro za objev mechanismu účinku oxidu dusnatého v našem těle Nobelovu cenu. Dr. Ignarro zasvětlil této zázračné molekule 30 let své profesní kariéry. Na základě poznatků Dr. Ignarra o stimulaci hladiny oxidu dusnatého jsme vymysleli BrainMax NO Booster díky, kterému otevřeme cestu ke zdraví dalším lidem, ke kterým se ještě poselství Dr. Ignarra nedostalo.

 

Přednosti BrainMax NO Booster

 • Navrženo podle poznatku Dr. Ignara, který za objev mechanismu účinku NO získal Nobelovu cenu.
 • Komplex 3 velmi stabilních a účinných aminokyselin: AAKG, citrulin malát, OKG.
 • Maximální svalová pumpa a prokrvení.
 • Zvyšuje fyzickou výkonnost a oddaluje únavu.
 • Regenerace: lepší zásobování tkání kyslíkem a živinami.
 • Vhodné nejen pro sportovce, ale i pro jedince zaměřené na kardiovaskulární zdraví.
 • Produkt neobsahuje žádné balastní látky.
 • Vhodné pro vegany.

Více informací o oxidu dusnatém se dozvíte na BrainPedia.cz.

pro-koho-je-vhodny-booster-infografika-brainmarket-cz

Složení

Velikost dávky: 1-2 odměrky
Balení obsahuje 30-60 dávek. 
Obsah
%RHP*

AAKG (L-Arginin ve formě alfaketoglutarátu)

7 g
**
Citrulin malát
7 g
**
OKG (L-Ornitin ve formě alfaketoglutarátu)
3 g
**

 

Produkt neobsahuje žádné balastní látky, ale vzhledem k jeho hygroskopické povaze může špatně uzavřený tvrdnout. To nemá na účinnost žádný vliv. Stačí ztvrdlou směs např. lžicí rozdrtit a můžete dále bez problému užívat.

Upozornění

Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní  dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje lepek a je vhodný pro vegetariány a vegany. Dodržujte zdravý životní styl. Produkt není vhodný pro jedince užívající léky na ředění krve.

Obsah: 510 g

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

 

1. The Nobel Prize in Physiology or Medicine 1998: Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad. V roce 1998 se Dr. Louis Ignarro podělil o Nobelovu cenu za medicínu se dvěma dalšími americkými vědci za objev oxidu dusnatého, který je signální molekulou pro kardiovaskulární systém. Dr. Ignarro má za sebou více než 30 let výzkumu v oblasti oxidu dusnatého. Dr. Ignarro ​​věří, že oxid dusnatý může jak předcházet a účinně bojovat s kardiovaskulárním onemocněním.

2.Masahiko Morita 1, Toshio Hayashi 2, Masayuki Ochiai 1, Morihiko Maeda 3, Tomoe Yamaguchi 3, Koichiro Ina 3, Masafumi Kuzuya 3. Perorální suplementace kombinací L-citrulinu a L-argininu rychle zvyšuje plazmatickou koncentraci L-argininu a zvyšuje biologickou dostupnost NO. 2014.

3. Khalaf D, Krüger M, Wehland M, et al. Účinky perorálního doplňování l-argininu a l-citrulinu na krevní tlak. 2019;11(7):1679..

4. Suzuki T, Morita M, Hayashi T, Kamimura A. Účinky kombinované perorální suplementace L-citrulinu a L-argininu na plazmatické hladiny L-argininu u zdravých mužů. únor 2017;81(2):372-375.

 

Časté otázky

Cena za BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190025384.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

BrainMax doplňky stravy - Podobné produkty: Sada Yuna, BrainMax Astaxanthin (Astaxantin) BIO, 8 mg, 60 rostlinných kapslí *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Goat Colostrum, kozí kolostrum v prášku, 50 g Kolostrum v prášku, BrainMax Creatine Monohydrate, Kreatin monohydrát, 500 g