BrainMax Pure Chaga prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát

360 

Popis

BrainMax Pure Chaga prášek, BIO 100g

Chaga je dřevokázná houba, která nejčastěji napadá listnaté stromy, zejména břízy, kterými prorůstá. Houba je známá již z dob před cca 4000 lety, využívali jí Mezopotámci, Egypťané a Číňané. Tato vitální houba je bohatá na živiny, zejména vitamíny skupiny B, D a dále minerály jako je draslík, selen, zinek nebo měď. BrainMax Chaga pochází z Číny, kde roste v čistých lokalitách, nedotčených průmyslem, kde je ideální klima a podmínky pro růst. 

Vice o vitální houbě Chaga se dozvíte na BrainPedia.cz

chaga

Přednosti BrainMax Pure Chaga prášku

 • Pěstováno v nedotčených oblastech Číny
 • Optimální podíl polysacharidů
 • Základ východních medicín
 • Tisíce let historie užití
 • 100% BIO
 • Testováno v nezávislé laboratoři

Dávkování

 • 1 – 3 g denně s minimálním půlhodinovým odstupem od jídla, rozmíchat v cca 1 dcl vody a vypít (1 zarovnaná kávová lžička = 2 g prášku)
 • Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.
 • Užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle).
 • Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě BrainMax Pure Camu Camu.
 • Chaga patří mezi houby, kterou doporučujeme užívat kolem poledne. Můžete ji přimíchat do jakéhokoli oblíbeného nápoje nebo jídla. Prášek je vhodný k přimíchání do džusu, čaje, kakaaa nebo kávy. Chaga se tak může stát součástí každodenní rutiny.

Věděli jste, že na planetě roste více než 2.000 jedlých hub?  Vitální houby se řadí mezi adaptogeny. Jak je známo, tak adaptogeny zvyšují odolnost na stres a posilují imunitu ve stresových situacích. Navíc obsahují betaglukany, které se podílí na posílení imunitního systému. Účinky vitálních hub využívá východní medicína po tisíce let a dnes se jejich popularita ještě zvýšila.

Přednosti BrainMax Pure Chaga

Základ východní medicíny

Houba je základ čínské a ruské tradiční medicíny, která věřila, že dokáže uklidňovat tělo i ducha.

Optimální poměr polysacharidů

Chaga má optimální poměr polysacharidů a kromě toho obsahuje vitamíny a minerály.

Původ pěstování

Houbovou surovinu dovážíme z Číny, z průmyslově naprosto nedotčených lokalit, které mají ideální klima a podmínky pro růst.

 
 
Balení: 100 g
  na 100g
Energetická hodnota 814 kJ / 200 kcal
Tuky 0,3 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 10,1 g
– z toho cukry
 

< 0.2 g

Vláknina
 

70.8 g

Bílkoviny 3,9 g
Sůl

< 0.1 g

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše Chaga má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: BIO Prášek plodnice Inonotus obliquus (biomasa/powder). Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Původ: Čína

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Skladujte na suchém a temném místě.

Obsah: 100g

 

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Chaga prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát je 360 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Chaga prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190023694.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 90 softgelových kapslí, Now® Foods NOW Vitamin D3, 2000 IU, 120 softgel kapslí, Viridian Vitamin E 330mg 400iu 30 kapslí, Now® Foods NOW Inositol (myo-inositol), 500 mg, 100 kapslí