BrainMax Pure Chilli sauce, Mango & Ananas (chilli omáčka, mango a ananas), 200 ml

199 

Popis

Exotická bomba!

Chilli papričky Habanero jsme spojili se sladkou chutí tropického manga a ananasu. Tím vznikla výborná chuť chilli omáčky, do které jsme přidali nejkvalitnější himalájskou sůl, limetkovou šťávu a italským vinný ocet prvotřídní kvality. Základem omáčky jsou papričky Habanero, které se řadí mezi jedny z pálivějších druhů papriček. Jejích skóre pálivosti se udává kolem 300 000 SHU (Scovilleově stupnici), záleží na odrůdě i původu. 

Chilli ananas mango

Mango s ananasem v čele!

Spojením chilli spolu se sladkou chutí manga a ananasu vznikla perfektní chuť omáčky, kterou jsme doplnili o kvalitní vinný ocet, himalájskou sůl, třtinový cukr, kardamom, muškátový květ a zázvor. Omáčka je vhodná ke grilovanému masu, do zeleninového salátu nebo mořským plodům. Na pozoru by se měli mít ti, kteří trpí na chronické pálení žáhy nebo žaludeční vředy.

Ananas mango

Jednotlivé druhy papriček mají také různý stupeň pálivosti. Ta se udává ve takzvané Scovilleově stupnici pikantnosti. Stupeň pikantnosti se dále může lišit na tom, kde a jak byly chilli papričky pěstovány. Ale co dělá chilli papričky tak pálivé? Je to bioaktivní látka zvaná kapsaicin. A platí zde přímá úměra. Čím více kapsaicinu paprička má, tím je pálivější.

Více informací o chilli se dozvíte na BrainPedia.cz

  • Bez konzervantů a barviv.
  • Pouze z čerstvých chilli papriček.
  • Z prvotřídních surovin.
  • Regionální výrobek.
  • Vhodné ke grilovanému masu, zelenině i mořským plodům.
omacka

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota 381 kJ / 90 kcal
Tuky 0,52 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0,07 g
Sacharidy

19,92 g

– z toho cukry 18,08 g
Bílkoviny 0,81 g
Sůl 1,14 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: mango, ananas, papričky Habanero, jablečná šťáva, třtinový cukr, vinný ocet, růžová sůl, směs koření

Původ a výroba: Česká Republika.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Uchovávejte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření 

Hmotnost: 200 ml

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Chilli sauce, Mango & Ananas (chilli omáčka, mango a ananas), 200 ml je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Chilli sauce, Mango & Ananas (chilli omáčka, mango a ananas), 200 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190024530.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pásky proti chrápání, 30 ks, Swanson Saw Palmetto (Serenoa plazivá), 540 mg, 100 kapslí, Swanson Garcinia Cambogia, 250 mg, 120 rostlinných kapslí, Hansen Pterostilbene (Pterostilben), prášek, 20g