BrainMax Pure Chilli sauce, Plum (chilli omáčka, švestka), 200 ml

199 

Popis

Omáčka s oceněním Great Taste 2022!

Omáčka je dochucená nejkvalitnější himalájskou solí, italským vinným octem v BIO kvalitě, třtinovým cukrem, cibulí a česnekem. Díky papričkám Habanero a švestkám vznikla výborná chuť omáčky, kterou si můžete dopřát ke grilovanému masu nebo do salátů. 

svestka
greattaste

Chilli Plum sauce získala cenu Great Taste 2022!

Nejprestižnější cenu ve světě gurmánů, která má více než 40 letou tradici. Cena je každoročně udělována těm nejlepším a nejchutnějším výrobkům. Ocenění se uděluje v Londýně, kdy produkty testuje na 500 porotců z řad šéfkuchařů a gastronomických kritiků. Vše je posuzováno bez toho, aniž by znali výrobce či obal. Hodnotí se pouze chuť a aroma.

Švestka v čele!

Spojením chilli spolu se sladkou chutí švestek a papriček vznikla pikantní sladká chuť omáčky. Omáčka je vhodná ke grilovanému masu, do zeleninového salátu nebo mořským plodům. Na pozoru by se měli mít ti, kteří trpí na chronické pálení žáhy nebo žaludeční vředy.

Svestky

Jednotlivé druhy papriček mají také různý stupeň pálivosti. Ta se udává ve takzvané Scovilleově stupnici pikantnosti. Stupeň pikantnosti se dále může lišit na tom, kde a jak byly chilli papričky pěstovány. Ale co dělá chilli papričky tak pálivé? Je to bioaktivní látka zvaná kapsaicin. A platí zde přímá úměra. Čím více kapsaicinu paprička má, tím je pálivější.

Více informací o chilli se dozvíte na BrainPedia.cz

  • Bez konzervantů a barviv.
  • Pouze z čerstvých chilli papriček.
  • Z prvotřídních surovin.
  • Regionální výrobek.
  • Vhodné ke grilovanému masu, zelenině i mořským plodům.
omacka

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota 372 kJ / 88 kcal
Tuky 0,41 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0,06 g
Sacharidy 19,16 g
– z toho cukry 16,05 g
Bílkoviny 0,91 g
Sůl 1,19 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: švestky, papričky Habanero, jablečná šťáva, třtinový cukr, vinný ocet, růžová sůl, směs koření

Původ a výroba: Česká Republika.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Uchovávejte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření 

Hmotnost: 200 ml

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Chilli sauce, Plum (chilli omáčka, švestka), 200 ml je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Chilli sauce, Plum (chilli omáčka, švestka), 200 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190024554.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Performance Magnesium Powder Pomeranč (hořčík bisglycinát), nová méně sladká verze, 450 g, AllMax Nutrition Creatine (kreatin monohydrát), 1000 g, Now® Foods NOW Vitamin D3, 2000 IU, 240 softgel kapslí, Life Extension Optimized NAD+ Cell Regenerator™ and Resveratrol, Nikotinamid a Resveratrol, 30 rostlinných kapslí