BrainMax Pure Erythritol, 1 kg

299 

Popis

Vysoká sladivost bez kalorií

Ve srovnání s běžným řepným cukrem Erythritol vypadá i chutná stejně, má velmi podobnou texturu jako řepný cukr bez jakýchkoliv příchutí. Jeho sladivost je přibližně 70%. Narozdíl od řepného cukru neobsahuje žádné kalorie.

Erythritol

Glykemický index

Erythritol má nulový glykemický index (GI 0). Je tedy vhodný zejména pro diabetiky, protože neovlivňuje hladinu krevního cukru.

Glykemickyindex

Cukr, který nezpůsobuje zubní kaz

Erythritol nemůže být metabolizován v ústech, tím nevytváří zubní plak, který je příčinou zubního kazu, proto na rozdíl od jiných forem cukru erythritol nepřispívá ke vzniku zubního kazu.

erythritol

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

0 kJ / 

0 kcal

Tuky

0 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

100 g

– z toho cukry

100 g

Bílkoviny

g

Sůl 0 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 100% erythritol

Země původu: Čína

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte. Minimální trvanlivost uvedena na obale.

Hmotnost: 1 kg

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Erythritol, 1 kg je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Erythritol, 1 kg si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190023977.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Moringa BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Maqui BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW L-Tryptophan Powder, L-Tryptofan prášek, 57g, Swanson Cascara Sagrada (Řešetlák Purshův), 450 mg, 100 kapslí