BrainMax Pure Ghee, přepuštěné máslo GHÍ, BIO, 340 ml *CZ-BIO-001 certifikát

259 

Popis

To nejkvalitnější Ghí z BIO másla!

Ghí je čistý máselný tuk nejvyšší kvality získaný přepuštěním čerstvého másla. Pochází z BIO másla, to znamená z mléka krav, které se pasou na trávě. Tím je i samotné Ghí kvalitnější. Navíc má dlouhou trvanlivost, nepřepaluje se a není nutné jej chladit. 

ghee

Z BIO kravského mléka přímo na Váš stůl!

Naše Ghíčko má příjemnou máslovou vůni a velmi intenzivní chuť s lehkým oříškovým aroma. Na výrobu jsme použili máslo, zpracované z BIO kravského mléka. To pochází z volně pasoucích šťastných krav. Ghí je tímto kvalitní a jsou zachovány životní podmínky zvířat.

krava

Ghíčko s excelentní máslovou chutí a plné zdraví prospěšných látek

Ghí (přepuštěné máslo) je vhodné k restování, smažení, pečení nebo lze jej jíst i za studena. Navíc si zachovává veškeré vitamíny. Ghí neobsahuje mléčnou bílkovinu a je tak vhodné i pro ty, kteří se potýkají s intolerancí laktózy a kaseinu. Navíc je bohaté na butyrát – mastnou kyselinu, která podporuje zdraví střevní výstelky a celého trávicího traktu.

ghee
ghi mala

Omega 3 a 6 mastné kyseliny

Ghí obsahuje zdraví prospěšné omega 3 a 6 mastné kyseliny doplněné o látky udržující zásadité prostředí v těle. Obsahuje kyselinu máselnou, která je důležitá pro naši střevní sliznici. Má vysoký kouřový bod (okolo 250 °C), nepřepaluje se a při zahřívání nevznikají žádné toxické látky. Proto ho lze využít na pečení oblíbených moučníků či smažení.

Při výrobě BrainMax potravin vždy přemýšlíme nad tím, jak spojit chuť a excelentní výživovou hodnotu. U Ghí nám záleží na etickém přístupu, proto je vyrobeno z mléka ze šťastných volně pasoucích krav. Pomalým přepouštěním ve vodní lázni vzniká téměř 100 % čistý máselný tuk, který je bez vody, mléčné bílkoviny (=kaseinu) a laktózy. 

icon Grass-fed kvalita
icon 100% ingrediencí v BIO kvalitě!
iconPodporuje zdraví střevní výstelky
icon Neobsahuje laktózu ani kasein

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

3677 kJ / 

878,2 kcal

Tuky

99,4 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

70 g

Sacharidy

0 g

– z toho cukry

0 g

Bílkoviny

g

Sůl 0,01 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: BIO bezvodý máselný tuk minimálně 99%. Konzistence másla je standardně tuhá, při vyšších teplotách se mění v tekutou. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo přímé sluneční záření. 

Původ: Vyrobeno v ČR.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Není nutné skladovat v chlazené atmosféře. Udržujte produkt čistý a suchý. Změna konzistence produktu není na závadu. Vyrobeno v České republice.

Hmotnost: 340 ml

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Ghee, přepuštěné máslo GHÍ, BIO, 340 ml *CZ-BIO-001 certifikát je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Ghee, přepuštěné máslo GHÍ, BIO, 340 ml *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026367.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Zinc Picolinate (zinek pikolinát), 50 mg, 120 rostlinných kapslí, Swanson Full Spectrum Olive Leaf, 400mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí, Ekolife Natura – Liposomal Vitamin K2 + D3 60ml (Lipozomální vitamín K2+ D3), Swanson Magnolia Extract (extrakt z magnólie), 200 mg, 30 rostlinných kapslí