BrainMax Pure Lyofilizované maliny v bílé čokoládě, 245 g

199 

Popis

Sladká chuť malin a BIO čokolády

Maliny nejdříve prochází lyofilizací a poté je obalíme v bílé BIO čokoládě. Zachovávají si svou sladkokyselou chuť a ve spojení s bílou čokoládou je to skutečná exploze chuťových pohárků.

Maliny v bílé čokoládě

Výborná chuť malin díky lyofilizaci

Lyofilizace je šetrný způsob sušení ovoce mrazem, kdy dochází k odstranění veškeré vody z plodů. Zůstává zachována chuť, barva i důležité vitamíny a minerály.

Lyo maliny

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 2079 kJ / 497 kcal
Tuky 35,85 g
– z toho nasycené mastné kyseliny

21,19 g

Sacharidy 51,09 g
– z toho cukry 10,07 g
Vláknina 3,20 g
Bílkoviny 5,78 g
Sůl

0,17 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: (85 %) bílá čokoláda* (třtinový cukr*, kakaové máslo*, sušené mléko*, emulgátor: sojový lecitin*, vanilkový extrakt*, vanilka*), (12 %) lyofilizované maliny, kakaové máslo*. *produkt z ekologického zemědělství. Minimální trvanlivost (číslo šarže) na boční straně. Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Původ: Vyrobeno v České republice. Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost: 245 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Lyofilizované maliny v bílé čokoládě, 245 g je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Lyofilizované maliny v bílé čokoládě, 245 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027937.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: MycoMedica – Curcumin v optimální koncentraci, 120 rostlinných kapslí, Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg, 60 kapslí, Now® Foods NOW Phosphatidyl Serine (Fosfatidylserin), 100 mg, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Blood Pressure Health (zdravý krevní tlak), 90 rostlinných kapslí