BrainMax Pure Špagety – semolinové, celozrnné BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát / Expirace 09/06/2023

39 

Popis

Výborná konzistence i chuť.

BrainMax Pure Špagety jsou vyrobeny z tvrdozrnné pšenice , tzv. semoliny, díky kterým mají těstoviny lepší pružnost, nelepí se, nerozváří a obsahují větší množství bílkovin (10,5 g na 100g) a udržují si svou přirozeně hnědou barvu. Špagety jsou vyrobeny z pšeničné krupice, která se vyrábí z kvalitní tvrdozrnné pšenice neboli semoliny. Jejich hlavní výhodou je, že nemají tendenci se rozvařovatBrainMax Pure Špagety jsou v certifikované BIO kvalitě, to znamená, že podléhají přísným pravidlům ekologického zemědělství, které zaručují, že při pěstování surovin nebyly použity žádné škodlivé látky. 

SpagSemCelUvodPv2

Špagety z tvrdozrnné pšenice

Semolina je tvrdozrnná pšenice, která představuje pouze asi 8% celosvětové produkce pšenice. Těstoviny si snadno udržují správnou konzistenci a to je jedna z výhod, proč je semolina využívaná pro výrobu prémiových těstovin. Špagety je vhodné připravit s přidáním BrainMax Pure Olivový olej Premium BIO. Výborně se hodí k rajčatovým nebo krémovým omáčkám, nebo jako prvotní surovina k přípravě tradičního receptu Aglio olio.

 

SpagetPravoPre2
Mineralvitamins-brown

Zdroj vitamínů a minerálních látek

Semolinové těstoviny jsou nabité komplexem vitaminu B, vitaminu E a železa.

protein-brown

Vyšší obsah bílkovin oproti klasickým těstovinám

Těstoviny z celých zrn mají i vyšší podíl bílkovin (11,5 g na 100 g).

premium-brown

Vyšší obsah vlákniny

Špagety jsou vyrobeny z kvalitní tvrdozrnné pšenice, která se pyšní vyšším obsahem vlákniny (8 g na 100 g), protože je do mouky zpracováno celé zrno. 

Ta správná konzistence

Špagety vložte do osolené vroucí vody a vařte 8 minut. Díky správné konzistenci semolinových těstovin je opravdu uvaříte al dente a hodí se do každého receptu. 

Skvělá kombinace chuti a výživných látek

Semolina neboli tvrdozrnná pšenice je unikátní svým obsahem vlákniny, protože je z tohoto druhu pšenice využité celé zrno. Navíc mají těstoviny po uvaření tu správnou konzistenci. Špagety se nerozvaří ani nelepí k sobě.

 

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Recepty s tímto produktem

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 1538 kJ / 364 kcal
Tuky 2,4 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g
Sacharidy 70 g
– z toho cukry 3,9 g
Vláknina 8 g
Bílkoviny 11,5 g
Sůl 0 g

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše špagety mají BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% tvrdá pšeničná krupice, pitná voda. Vyrobeno v závodě zracovávajícím sojový olej. Vyrobeno v Itálii. Obsahují lepek.

Původ: Itálie

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 250 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Špagety – semolinové, celozrnné BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát / Expirace 09/06/2023 je 39 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Špagety – semolinové, celozrnné BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát / Expirace 09/06/2023 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190025582.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Performance Protein Vanilka 1000g, Performance Elektrolyt Komplex Meruňka 600g, Garden of Life Kids Organic multivitamín (multivitamín pro děti v prášku), 60 g, Jarrow Formulas Jarrow Methyl Folate (Aktivní forma kyseliny listové), 1000mcg, 100 rostlinných kapslí