BrainMax Pure Tuňák ve vlastní šťávě, 140 g

99 

Popis

Kousky tuňáka ve skle

Kousky tuňáka žlutoploutvého ve zdraví přijatelné skleněné láhvi narozdíl od konzerv, které obsahují BPA. Velké šťavnaté kousky pro jakoukoliv příležitost.

Tuňák ve vlastní šťávě, fotka z ateliéru

Perfektní pro cokoli!

Tuňák obsahuje 23 g bílkovin na 100 g a 1,4 g tuků, které jsou převážně tvořeny cennými omega 3 mastnými kyselinami. Navíc je tuňák bohatým zdrojem draslíku. To z tuňáka dělá velmi výživnou superpotravinu, ze kterého během chvíle si z něj však vykouzlíte i lahodnou pomazánku.

tunak priprava

Tuňák z udržitelného rybolovu

Tuňák je z udržitelného rybolovu, který nesnižuje populaci lovených druhů. Udržitelný rybolov hlídá, aby v určité oblasti za konkrétní období byl vyloven jen takový počet ryb, který by neohrozil populaci tuňáka.

tunak udrzitelnost

Certifikace Safe the dolphins

Náš tuňák má certifikát Safe the dolphins, který je zárukou šetrného lovu tuňáka s ohledem na populaci delfínů. V minulosti docházelo k zabíjení či zranění delfínů, kteří často tuňáky doprovázejí. Certifikace především zakazuje používání vlečných sítí a lov je pečlivě kontrolován.

Delfíni

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

496 kJ / 

117 kcal

Tuky

1,4 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

0,5 g

Sacharidy

0 g

– z toho cukry

0 g

Bílkoviny

23,1 g

Sůl 1,2 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 70% tuňák, 28% vlastní šťáva, jedlá sůl.

Země původu: Portugalsko.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte. Minimální trvanlivost uvedena na obale.

Hmotnost: 140 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Tuňák ve vlastní šťávě, 140 g je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Tuňák ve vlastní šťávě, 140 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026572.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Zázvor BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Dong Quai (Andělika čínská), 520 mg, 100 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Inositol (myo-inositol), čistý prášek, 113g, BrainMax Pure Xukr X, xylitol, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 certifikát