BrainMax Pure Včelí med bylinný, 950 g

399 

Popis

Med bylinny

Med z divoce rostoucích bylin

Bylinný med vzniká z nektarů sbíraného včelami hlavně z malin, heřmánku, plicníků, ostřic, orchidejí, šalvějí a jiných rostlin, z nichž mnohé nerostou nikde jinde v České republice.

Zdraví prospěšné složky medu

Med je bohatý na celou řadu antioxidantů, vitamínů a minerálních látek.

med

Med z nejčistšího místa v České republice

Díky panensky čisté přírodě je med opravdu čistý, kvalitní a neznečištěný různými chemickými látkami a nezdravými příměsemi. CHKO Bílé Karpaty je místo, kde se nenachází žádná průmyslová místa a roste zde až 103 chráněných druhů rostlin. Díky tomu je včelí med té nejvyšší kvality, neobsahuje žádné konzervační a jiné chemické látky.

med

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 100 % bylinný včelí med. Minimální trvanlivost (číslo šarže) na sklenici.

Země původu: Česká republika.

Distributor: Votamax s.r.o. Hladnovská 83/93 712 00 Ostrava Česká republika.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v suchu při teplotě 18°C až 25°C a spotřebujte do 2 měsíců.

Hmotnost: 950 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Včelí med bylinný, 950 g je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Včelí med bylinný, 950 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027647.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Dr. Formulated Probiotics once daily Men’s (probiotika pro muže), 50 mld. CFU, 15 kmenů, 30 rostlinných kapslí, BrainMax Hydrolyzovaný GrassFed Collagen (kolagen z krav krmených trávou), 200 g, BrainMax Lauf Protein, nativní syrovátkový protein, 1000 g Příchuť: Čokoláda Nativní syrovátkový protein, Jarrow Formulas Jarrow DIM + CDG (diindolylmetan + D-glukarát vápenatý), 30 rostlinných kapslí