Caltha – Tuhé mýdlo hřebíček, skořice a mandlový olej, 100 g

109 

Popis

Caltha – Tuhé mýdlo hřebíček, skořice a mandlový olej, 100 g

Hřebíčkovo-skořicové mýdlo s mandlovým olejem prohřeje Váš organismus, uvolní celkové napětí a docílí uvolněné, pozitivně laděné atmosféry.

Silice skořice má silné antibakteriální účinky, hřebíčkový esenciální olej antiseptické a analgetické účinky. Mýdlo za přítomnosti mandlového oleje regeneruje kůži a dále ji vyživuje, neboť olej je bohatý na minerály a obsahuje vysoký podíl vitaminů A, E a F. Jemné částečky přítomného koření promasírují unavené tělo a pomohou s celkovou relaxací.

Ručně vyráběné mýdlo je tvořeno z přírodních zdrojů a neobsahuje žádné konzervanty ani jiné škodlivé látky. Mýdlo obsahuje pouze rostlinné oleje z ověřených zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku. Kokosový olej chrání organismus před nepříznivými vlivy počasí a udržuje pokožku pevnou a hladkou, olivový olej k tomu dodává vláčnost a hebkost.

Složení

Kokosový tuk, olivový olej, mandlový olej, esenciální oleje Skořice a Hřebíček, koření skořice a hřebíček, kakao.

Velikost balení

100 g

Časté otázky

Cena za Caltha – Tuhé mýdlo hřebíček, skořice a mandlový olej, 100 g je 109 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Caltha – Tuhé mýdlo hřebíček, skořice a mandlový olej, 100 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594196840066.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní kosmetické pomůcky - Podobné produkty: Now® Foods NOW Zubní pasta XyliWhite Platinum Mint (Máta), 181 g, Grešík Bylinná koupel Heřmánková 20 g, Benecos – Dárková sada vánoční Ciao Cacao, Quinton oční sprej, 30 ml