Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E14, 5,5 W, s ovladačem, stmívatelná

399 

Katalogové číslo: 8594190027876 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Proč BrainLight žárovka?

Nastavte si správné světlo pro spánek, práci, čtení nebo jakýkoliv úsek dne. S chytrou žárovkou BrainLight nastavíte světlo v domácnosti podle nejnovějších vědeckých informacích o vlivu světla na zdraví. Díky snadnému ovládání přes dálkový ovladač, vytvoříte ve vašem interiéru příjemnou atmosféru vzhledem k denní době. Jasné světlo přes den pomáhá k vyšší bdělosti, podporuje paměťkognitivní funkce a synchronizuje cirkadiánní rytmus. Nastavit můžete například  studené bílou barvu, která je vhodnější během dne a s postupným večerem přepnete na červenou barvu, čímž se simuluje efekt zapadajícího slunce. Se správně zvoleným světlem v průběhu dne, můžete zvýšit produkci vlastního melatoninu, zkvalitnit spánek a tím i celkové zdraví. Ráno se poté budete probouzet odpočatí a s novou energií.

BrainLIGHT chytrá žárovka_infografika_cz e14

Teplá bílá vhodná pro celodenní svícení (2700 K)

Tento režim je vhodný jako příjemně teplé světlo pro denní svícení a spustíte ho na ovladači tlačítkem W. 90 minut před spaním už se nehodí, protože obsahuje modrou a zelenou složku, která by zpomalila tvorbu spánkového hormonu melatoninu. Teplá bílá je vhodná volba ve chvíli, kdy už nepotřebujeme tak ostré světlo. Pomocí ovladače můžete také měnit intenzitu světla. 

  • Šetrnější pro oči.
  • Příjemné osvětlení pro klidnou atmosféru.
relax svetlo

Červené světlo před spánkem? ANO!

Studie z roku 2012 dokazuje, že červené světlo před spaním zlepšuje spánek, stimuluje tvorbu melatoninu a zlepšuje fyzický výkon [1]. Doporučujeme svítit červenou barvou 90 minut před spánkem. Červená barva neobsahuje ani modré či zelené spektrum a proto je nejlepší barvou pro spánek. Tento režim spustíte na ovladači červeným tlačítkem R.

Červené světlo pro přípravu ke spánku

Minimálně 90 minut před spaním přepněte světlo do červeného módu tím, že na ovladači zvolíte červené tlačítko R. Červená barva totiž neobsahuje modrou ani zelenou složku světla, která je obsažena v denním světle, čímž podporuje tvorbu spánkového hormonu melatoninu. S vyšší hladinou melatoninu dosáhnete hlubšího a delšího spánku. Melatonin je navíc nejsilnějším antioxidantem, který si naše tělo dokáže vytvořit. Jeho vyšší hladiny se projeví na zlepšení imunity, celkového zdraví a ranní energie.

  • Vhodné minimálně 2 hodiny před spánkem.
  • Zvýšení produkce melatoninu. (hormon spánku)

 

spektra svetla zarovka s ovladacem3

Technické údaje: 

 Typ světelného zdroje: LED

 *Energetická třída: F

 Patice: E14

 CRI: >80

 Skládání barev: RGB+WW

 Teplota chromatičnosti (K): 2700 K

 Příkon: 4,8 W

 Ovládání: pouze dálkový ovladač

 Baterky do ovladače: CR2025

 Wifi: Nepodporuje

 Náhrada za: 60 W žárovku

 Navrženo v Česku, vyrobeno v Číně.

 Svítivost: 450 Lm

 Certifikáty: CE, RoHS

 Napětí (V): 220 – 240 V

 Bez obsahu rtuti.

 Angolo: 220°

 Životnost: >25 tisíc hodin

 

*Díky novému značení dle EU 

Součást balení: 1 ks žárovka, dálkový ovladač

 

icon

Zapamatujte si

Nejpodstatnější informace o blokaci modrého světla

Zatím co přes den potřebujeme dostatek jasného světla, v noci je jeho přemíra škodlivá. Hlavně modrá složka světla signalizuje tělu, kdy má být aktivní a kdy je čas k odpočinku a regeneraci. Blokací modrého světla 2-3 hodiny před spánkem dáte tělu najevo, že se blíží čas spát. Odměnou bude zvýšená produkce melatoninu (hormonu spánku a regenerace, silného antioxidantu), kvalitnější spánek a příjemná rána plná energie.

Časté otázky

Cena za Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E14, 5,5 W, s ovladačem, stmívatelná je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E14, 5,5 W, s ovladačem, stmívatelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027876.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Fresh Lemon HáHaCé, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 74% HáHáCé, 18% CéBéDé, pro sběratelské účely, Now® Foods NOW Essential Oil, Bergamot oil (éterický olej Bergamot), 30 ml, Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici), Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER