HOST Dech – James Nestor

305 

Katalogové číslo: 9788027507085 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy HOST

Popis

Dech – James Nestor

Nádech, výdech a znovu. Zapomněli jsme tu nejpřirozenější věc na světě? Minimálně v posledních letech se zdá, že lidé jsou čím dál posedlejší zdravým životním stylem. Více sportujeme, zajímáme se o správné stravovací návyky, studujeme spánek, otužujeme se, každou tělesnou funkci digitálně zaznamenáváme. Je tu však jeden proces, k němuž obracíme pozornost až ve chvíli potíží: DÝCHÁNÍ.

Novinář James Nestor si prošel podobnou zkušeností. Jeho dlouhodobé zdravotní problémy se vyřešily až díky dechovým cvičením, k nimž se zpočátku stavěl nedůvěřivě. Poté co se Nestor znovu naučil dýchat, vyrazil na cesty, aby našel odpověď na otázku: Zapomíná lidstvo tu zdánlivě nejjednodušší věc na světě? Autor nehledá jen v plicních laboratořích, ale rovněž u pěveckých sborů, na starověkých pohřebištích, sovětských výzkumných základnách nebo v ulicích Săo Paula. Porovnává vědecké poznatky z oblasti fyziologie, biochemie či psychologie s jogínskými a dalšími tradicemi a ukazuje, že dýchání je naprostý základ našeho bytí. Jen možná trochu jinak, než by se dalo čekat.

 

Počet stránek: 381

Vazba: měkká vazba

ISBN: 978-80-275-0708-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Časté otázky

Cena za HOST Dech – James Nestor je 305 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S HOST Dech – James Nestor si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788027507085.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová, Albatros Media Moje zahradní kuchařka – kolektiv, Nakladatelství Kazda Můj první les. Trvale udržitelné a přirozené lesní hospodářství – Peter Wohlleben, Publixing Revoluce v opravdovém jídle – Sally-Ann Creed, Tim Noakes, Jonno Proudfoot