Jarrow Formulas Jarrow PomeGreat, Pomegranate, šťáva z granátového jablka, 360 ml

352 

Popis

Jarrow PomeGreat, Pomegranate, šťáva z granátového jablka, 360 ml

Granátové jablko je jedním z nejsilnějších plodů co se týče antioxidantů. Koncentrát šťávy z granátového jablka Jarrow Formulas PomeGreat je vyroben z plodů granátového jablka a je vysoce koncentrovaný.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 polévkovou lžíci denně. Lze rozmíchat ve studené vodě, džusu, čaji nebo jiném nápoji dle výběru.

Složení

Velikost dávky: 1 polévková lžíce (15 ml)
Balení obsahuje 24 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 50 kcal ***
Sacharidy 12 g ***
Cukry 10 g ***
Draslík 170 mg 4%
Koncentrát z granátového jablka  15 ml ***
Polyfenoly 165 mg
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Šťáva z granátového jablka, stejně jako grapefruitová šťáva, může interagovat s mnoha léky. Lidé užívající jakékoli léky, zejména léky na vysoký krevní tlak nebo snížení cholesterolu, nebo alergici na mnoho rostlin, by se měli před konzumací šťávy z granátového jablka nebo produktů z granátového jablka poradit se svým lékařem. Po otevření skladujte v lednici. Chcete-li prodloužit trvanlivost, je nejlepší tento produkt vždy uchovávat v chladničce. Spotřebujte do 60 dnů od otevření. Před použití dobře protřepejte.

Další složky 

Sacharidy, cukry, draslík, 100% koncentrát šťávy z granátového jablka (Punica granatium, 65 Brix) (ovoce), polyfenoly. Žádná pšenice, lepek, sója, mléčné výrobky, vejce, ryby / korýši nebo arašídy / stromové ořechy.

Balení

360 ml

Země původu

USA

 

Časté otázky

Cena za Jarrow Formulas Jarrow PomeGreat, Pomegranate, šťáva z granátového jablka, 360 ml je 352 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jarrow Formulas Jarrow PomeGreat, Pomegranate, šťáva z granátového jablka, 360 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 790011200239.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: MycoMedica – Sloní sirup, 200 ml, Now® Foods NOW Evening Primrose Oil (Pupálkový olej), 500 mg, 100 sofgel kapslí, BrainMax Pure Lámaná čokoláda mléčná, švestky a mák, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Activated Homocysteine, 60 rostlinných kapslí