KIKI Health Activated Charcoal (aktivní uhlí) 300 mg, 50 rostlinných kapslí

259 

Popis

KIKI Health Activated Charcoal 300 mg, 50 rostlinných kapslí

Aktivní uhlí se vyrábí z kokosových ořechů, které byly vysoce čištěny párou, aby se odstranily veškeré kontaminanty pro použití jako potravinářská aktivní složka. Jedná se o jemně redukovaný prášek (5-10 mikronů), který představuje obrovský povrch pro absorpci nežádoucích látek. Při perorálním podání nebo použití na zuby nebo kůži funguje jako houba, která absorbuje kontaminanty. Aktivní uhlí přispívá ke snížení nadměrné plynatosti po jídle.

  • Přispívá ke snížení nadměrné plynatosti po jídle.
  • Snižuje nadměrné hromadění střevních plynů.
  • Poskytuje přirozenou úlevu.
  • Bez zápachu.
  • 100% přírodní ingredience.
  • Vyrobeno z kokosových skořápek.

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let: Užívejte 2 – 4 kapsle po jídle, 3x denně s vodou. Pro dosažení příznivého účinku snížení nadměrné plynatosti po jídle užívejte alespoň 1 g (4 kapsle) alespoň 30 minut před jídlem a 1 g (4 kapsle) krátce po jídle.

Složení

100% aktivní uhlí (300 mg na kapsli). Kapsle z rostlinné celulózy. Vhodné pro vegetariány a vegany. Přirozeně bez lepku a pšenice. Bez umělých barviv, konzervačních látek, sladidel a plnidel.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Aktivní uhlí je dobré při zachycování chemikálií a zabraňuje jejich vstřebávání, proto se doporučuje užít aktivní uhlí alespoň jednu hodinu po lécích nebo doplňcích stravy, které užíváte ústy. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky na předpis.

Balení

50 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za KIKI Health Activated Charcoal (aktivní uhlí) 300 mg, 50 rostlinných kapslí je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S KIKI Health Activated Charcoal (aktivní uhlí) 300 mg, 50 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060018512860.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Džem Ostružina, BIO, 260g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Saw Palmetto (Serenoa plazivá), 540 mg, 250 kapslí, BrainMax Pure Proteinové těstoviny z červené čočky, spirály, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Skleněná láhev s ametystem, 500 ml