Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní zlato sprej, 10 ppm, 100 ml

349 

Popis

Koloidní zlato sprej, 10 ppm, 100 ml

Přírodní kosmetický přípravek s obsahem zlatých částic, určený pro čistění a regeneraci problematické pleti.

Napomáhá udržovat mladistvý vzhled a pružnost pokožky, čímž vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek – příznaků stárnutí pokožky.

Produkt je vhodný pro všechny zaměřené na:

 • čistění a regeneraci pleti
 • mírnění projevů kožních onemocnění
 • zklidnění pokožky
 • zlepšení krevního cirkulace a prokrvení
 • odstraňování příznaků stárnutí pokožky
 • předcházení tvorbě vrásek

Složení:

Koloidní zlato je čisté metalické zlato (Au+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.

Uchovávejte mimo dosah dětíNedoporučuje se pro použití u dětí. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky, poraďte se s lékařem. 

 

Skladování:

 • Koloidní zlato uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
 • Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
 • Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě.
 • Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
 • Při manipulaci se vyvarujte styku koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky a podobně.

Upozornění:

Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Koloidní zlato se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické zlato. Před prvním použitím koloidního zlata si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního zlata na zápěstí, a počkejte cca jednu hodinu kvůli možné alergii na zlato – tato by případně projevila mírným zrůžověním ošetřeného místa, s možným lehkým svěděním. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního zlata konzultovat se svým lékařem.

Zakoupené koloidní zlato nedoporučujeme ředit! Neplatí totiž poměr 1 díl koloidního zlata : 1 díl vody = 1/2 původní koncentrace! Navíc může dojít k znehodnocení roztoku nečistotami, které se v obyčejné, ale stejně tak i v destilované vodě, běžně vyskytují a tyto nelze v domácích podmínkách žádným způsobem odstranit.

Výrobce: Koloidní stříbro s.r.o.

Časté otázky

Cena za Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní zlato sprej, 10 ppm, 100 ml je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní zlato sprej, 10 ppm, 100 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594176160818.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Odličovací přípravky - Podobné produkty: Ecolatiér – Čistící gel na obličej pro všechny typy pleti, Kaktus, 100 ml