Life Extension CoffeeGenic®, extrakt ze zelené kávy, 400 mg, 90 rostlinných kapslí Expirace: 3/2023

199 

Popis

Life Extension CoffeeGenic®, extrakt ze zelené kávy, 400 mg, 90 rostlinných kapslí

CoffeeGenic® Green Coffee Extract je doplněk bez GMO s kyselinou chlorogenovou, který podporuje zdravý metabolismus cukru v krvi a pomáhá udržovat optimální hladinu glukózy a inzulínu po jídle. Výhody extraktu ze zelené kávy pocházejí z kyseliny chlorogenové, polyfenolu, který se nachází v zelených kávových zrnech.

  • Pomáhá udržovat optimální hladinu glukózy po jídle.
  • Standardizováno na 50% chlorogenových kyselin pro zajištění optimální podpory glukózy.
  • Inhibuje aktivitu enzymů a podporuje zdravý metabolismus cukru v krvi.
  • Vyrábí se ze zelených kávových zrn pro vyšší obsah fenolů.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli před každým těžkým jídlem, až třikrát denně nebo podle doporučení lékaře. Každá porce obsahuje přibližně 12 mg kofeinu (množství obsažené ve 1/4 šálku uvařeného zeleného čaje).

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
Složení
Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství v 1 dávce

CoffeeGenic® Extrakt ze zelené kávy (zrnka) [std až 50 % chlorogenových kyselin]

400 mg

Další složky: rostlinná celulóza (kapsle).

Obsah

90 rostlinných kapslí

 

 

Časté otázky

Cena za Life Extension CoffeeGenic®, extrakt ze zelené kávy, 400 mg, 90 rostlinných kapslí Expirace: 3/2023 je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension CoffeeGenic®, extrakt ze zelené kávy, 400 mg, 90 rostlinných kapslí Expirace: 3/2023 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870162094.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW L-Tryptofan 500 mg, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Spirulina BIO prášek, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, MycoMedica 3 houby pro podporu imunity, BrainMax Pure 100% Mandlový krém, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát