Life Extension L-Tryptofan 500 mg, 90 rostlinných kapslí

729 

Popis

Life Extension L-Tryptofan 500 mg, 90 rostlinných kapslí

Tento doplněk stravy je zaměřen na podporu duševní kondice. Obsahuje L-Tryptofan, esenciální aminokyselinu, mezi jejíž nejdůležitější deriváty patří neurotransmitery serotonin a melatonin. Serotonin je neurotransmiter, jehož hladina v organismu souvisí s celkovým duševním stavem, zatímco melatonin je spjatý s biologickými hodinami a spánkovým režimem. 

  • Podporuje zdravý spánek a náladu.
  • Pomáhá modulovat přirozenou stresovou reakci vašeho těla.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-3 krát denně nebo dle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

L-tryptofan 

500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Další ingredience

Rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, karboxymethylcelulóza, kyselina stearová.

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Obsah balení:

120 rostlinných kapslí

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky (zejména antidepresiva, jako jsou SSRI a MAOI), nebo pokud máte zdravotní stav. Může způsobit ospalost. Nepoužívejte s alkoholickými nápoji nebo při obsluze těžkých strojů. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

Časté otázky

Cena za Life Extension L-Tryptofan 500 mg, 90 rostlinných kapslí je 729 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension L-Tryptofan 500 mg, 90 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870172291.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Echinacea (Třapatka), 400 mg, 100 rostlinných kapslí, Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí, Doctor’s Best Lutein s Lutemax, 20 mg, 60 softgel kapslí, BrainMax Pure Granola, Goji a Kešu, BIO, 400g *CZ-BIO-001 certifikát