LifeFood – Tyčinka Lifebar MINI čokoládová RAW, BIO, 25 g *CZ-BIO-002 certifikát

23 

Katalogové číslo: 8595657100019 Kategorie: Štítky: ,

Popis

LifeFood – Tyčinka Lifebar MINI čokoládová RAW, BIO, 25 g

Výživná tyčinka Lifebar v oblíbeném mini balení. Žádná kabelka není tak malá, aby se do ní nová mini nevešla! V hektických dnech vám dodá energii a tu nejkvalitnější výživu. Je zkrátka vždy při vás. Obsahuje pouze 100 kcal.

Lifebar raw & bio energetické tyčinky jsou skvělým zdrojem zdravé energie pro každou příležitost. Tyčinky jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných bio surovin při teplotě do 45 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Živá kvalita plodin je zachována během celého výrobního procesu, od pěstování surovin až po výslednou tyčinku a Lifebar tak splňuje kritéria skutečně raw kvality. 

Složení

datle*, ořechy* (26 %; mandle*, raw kešu ořechy*, mandlová pasta*, pasta z kešu oříšků*, pasta z lískových oříšků*), raw čokoláda* (9 %; kakaový prášek nepražený*, raw kakaové máslo*, kakaová sušina nejméně 100 %).

* = produkt ekologického zemědělství

Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek a pecek.

Velikost balení

25 g

Časté otázky

Cena za LifeFood – Tyčinka Lifebar MINI čokoládová RAW, BIO, 25 g *CZ-BIO-002 certifikát je 23 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LifeFood – Tyčinka Lifebar MINI čokoládová RAW, BIO, 25 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595657100019.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Energetické tyčinky - Podobné produkty: LifeFood – Tyčinka Lifebar Protein tyčinka jahodová, BIO, 47 g *CZ-BIO-002 certifikát, Topnatur – Low Carb tyčinka, kokos v hořké čokoládě, 40 g, LifeFood – Tyčinka Lifebar chia a pistácie BIO, 47 g CZ-BIO-001 certifikát, LifeFood – Tyčinka Lifebar pomeranč v čokoládě BIO, 40 g CZ-BIO-001 certifikát