Magnetická spona proti chrápání, 4 ks

99 

Katalogové číslo: 8594190030135 Kategorie: Štítek:

Popis

Magnetická spona proti chrápání

Ergonomický design pro nosní chloupky, který zabraňuje vniknutí cizích nebo nežádoucích částic do plic. Díky tomu je v nose téměř nepostřehnutelný. 

Proč je důležité dýchat nosem?

Dýchání nosem nám může pomoci překonat či zmírnit únavu, ranní malátnost, probuzení na močení, zamlžené myšlení, astma, alergie, spánkovou apnoe, sníženou výkonnost, poruchy koncentrace, chrápání nebo třeba také vysoký krevní tlak. Také se do těla nedostává tolik nečistot.

Jak to?

Při dýchání ústy dochází k „předýchávání“ či nadměrnému dýchání. Vzduch putující do našeho těla není omezen tak, jako kdyby proudil přes malé nosní dírky. Tím se do těla dostává vzduchu více, než kolik si organismus v daný moment žádá. Zároveň také vydechujeme větší množství CO2, jehož koncentrace je pak nízká a mozek nemůže vydat signál hemoglobinu, aby kyslík uvolnil do potřebných tkání. Kyslíku máme tedy nadbytek, ale malé množství oxidu uhličitého nám znemožní jej využít.

Je důležité si také uvědomit, že při dýchání nosem aktivujeme parasympatický nervový systém, který je zodpovědný za regeneraci, odpočinek, a také trávení. Naopak nádechy ústy jsou spojeny se sympatickým nervovým systémem, který má na starost akci, útěk nebo útok.

Zkuste si

Ranní kontrolní měření hladiny CO2 v krvi dle doktora Buteyka:

1.) Jemně a tiše se nadechněte, poté opět jemně tiše vydechněte

2.) Zacpěte si prsty nos a stopujte, kdy přijde první touha se opět nadechnout. Jedná se o pohodlné zadržení dechu, nepřemáhejte se

3.) Uvolněte nos a nadechněte se. Nádech by měl být opět jemný a klidný, pokud je trhaný a hlasitý, drželi jste dech moc dlouho a test se stává neplatným

  • 60 sekund je dle doktora Buteyka známka perfektního zdraví, odpovídá hodnotě 6,5% koncentrace CO2 v krvi
  • nad 40 sekund je čas zdravých lidí bez astmatických potíží
  • 20-40 sekund znamená, že většina astmatických symptomů je pryč, ovšem pokud přijde podnět, mohou se objevit
  • pod 10 sekund naznačuje astma a fyzické obtíže s tím spojené, jako zadýchávání, kašel nebo neklidný spánek

 

Balení obsahuje 4 silikonové spony s magnety, o rozměrech 1,5 cm x 1,2 cm, hmotnosti 6 g a v ochranném pouzdře.

Časté otázky

Cena za Magnetická spona proti chrápání, 4 ks je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Magnetická spona proti chrápání, 4 ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030135.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Guarana BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, Garden of life Dr. Formulated Probiotics once daily Ultra (probiotika) – 90 mld. CFU, 15 kmenů, 30 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Vitamin A, Přírodní betakaroten, 25000 IU, 180 softgel kapslí, MycoMedica – Cordyceps 50% ve vysoké koncentraci, 90 rostlinných kapslí