Now® Foods NOW Celadrin a MSM 500 mg, 120 kapslí

599 

Popis

NOW Celadrin a MSM 500 mg, 120 kapslí

Celadrin je unikátní přírodní komplex mastných kyselin, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá podporovat zdraví kloubů. Celadrin byl klinicky studován pro svou schopnost podporovat pohyblivost kloubů a jejich celkovou funkci. Celadrin se dobře vstřebává a tělo jej snadno využívá. Pro větší podporu obsahují každé 3 kapsle NOW Celadrin & 300 mg MSM.

Doporučené dávkování

Užívejte 3 kapsle denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 3 kapsle
Balení obsahuje 40 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Kalorie

15 ***
Celkový tuk 1g

1 % *

Cekový obsah sacharidů 1g

<1 % *

Celadrin ®
(Vlastní směs uhlíků esterifikovaných mastných kyselin Myristate, Myristoleate, Laurate, Oleate, Palmitate a Palmitoleate.

1,5 g (1 500 mg)

***
MSM (methylsulfonylmethan) 300 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže (zejména glaukom). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 
Želatina (kapsle), chlorofylin sodný (chlorofyl), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý. Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, mořské plody ani ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Obsah

120 kapslí

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Celadrin a MSM 500 mg, 120 kapslí je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Celadrin a MSM 500 mg, 120 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030160.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Džem Aronie, BIO, 260g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Guarana BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Skleněná láhev s křišťálem, 500 ml, BrainMax Pure Meruňky sušené BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát