Now® Foods NOW Cholesterol Pro, 120 tablet

999 

Popis

NOW Cholesterol Pro, 120 tablet

Cholesterol Pro™ je kombinací dvou jedinečných ingrediencí, které klinicky prokázaly svou schopnost pomáhá optimalizovat hladinu cholesterolu. Obsahuje extrakt z bergamotu a rostlinné steroly.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 tablety dvakrát denně s jídlem po dobu 30 dnů. Poté jako udržovací dávku užívejte 2 tablety denně s jídlem. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Velikost dávky: 2 tablety
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Bergamonte ® Full Spectrum Bergamot (ovocný) extrakt( Citrus bergamia Risso ) (Bergamotový polyfenolický extraktový komplex) (min. 25 % flavanonů, včetně melitidinu a bruteridinu)

500 mg ***

Borovicový fytosterolový prášek (bez sóji)

800 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte statiny nebo jiné léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky 

Mikrokrystalická celulóza, sodná sůl kroskarmelózy, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a vegetariánský povlak.

Balení

120 tablet

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Cholesterol Pro, 120 tablet je 999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Cholesterol Pro, 120 tablet si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739035103.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Cholesterol - Podobné produkty: Now® Foods NOW Krill Oil Neptune (olej z krilu), 1000 mg, 60 softgel kapslí