Now® Foods NOW Essential Oil, Patchouli (éterický olej Pačula obecná), 30 ml

319 

Katalogové číslo: 733739075758 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Patchouli (éterický olej Pačule obecná), 30 ml

Vůně:  Pižmová, zemitá

Vlastnosti:  Uzemnění, vyrovnání, uklidnění.

Metoda extrakce:  Parní destilace ze sušených listů

Doporučené použití

Pro použití v aromaterapii. Pro všechna ostatní použití před použitím opatrně nařeďte nosným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový olej. Doporučené poměry ředění naleznete v knize esenciálních olejů nebo v jiném odborném referenčním zdroji.

Složení 

Pogostemon Cablin (Pačuli) olej.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhnout se očnímu kontaktu. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před použitím se svým lékařem. Není pro vnitřní použití.

Přírodní esenciální oleje jsou vysoce koncentrované a měly by být používány opatrně.

 

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Patchouli (éterický olej Pačula obecná), 30 ml je 319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Patchouli (éterický olej Pačula obecná), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075758.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Filtrační vložka Aquaphor Topaz (750 l), BrainMax Špunty do uší na spaní, Now® Foods NOW Essential Oil, Lavender oil 100% Pure (éterický olej Levandule), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Oregano oil (éterický olej Oregáno), 30 ml