Now® Foods Now L-Lysine (L-lysin), 500 mg, 100 kapslí

199 

Popis

Now L-Lysine, 500 mg, 100 kapslí

L-lysine je esenciální aminokyselina, proto ho lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být dodáván potravou. L-lysine je esenciální aminokyselina, proto ho lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být dodáván potravou.  Lysin je nezbytný pro produkci všech bílkovin v těle a je nezbytný pro udržení strukturálních bílkovin kolagenu a elastinu, které tvoří všechny pojivové tkáně, jako je kůže, šlachy a kosti. L-lysin je také prekurzorem L-karnitinu, který je nezbytný pro metabolismus tuků a produkci energie. 
 
  • Metabolismus sacharidů.
  • Podporuje syntézu kolagenu.
 

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje: 
100 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*
 

L-Lysine(from 637 mg L-Lysine Hydrochloride)

500 mg   ***
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1 až 3 krát denně.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. NOW ® L-Lysine je esenciální aminokyselina farmaceutické kvality. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další ingredience

 
Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechových složek. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.
 
Balení: 100 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods Now L-Lysine (L-lysin), 500 mg, 100 kapslí je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods Now L-Lysine (L-lysin), 500 mg, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739001108.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aminokyseliny - Podobné produkty: Viridian L-Lysine 90 kapslí, Myotec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí, Puhdistamo – Electrolyte Powder 120g lemon lime, Reflex L-Glutamine 500g