Now® Foods NOW L-theanine 100 mg, Taurin a Inositol, 90 žvýkacích kapslí

429 

Popis

NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 100 mg, Taurin, Inositol a L-Theanin, 90 žvýkacích kapslí

L-Theanine je aminokyselina, které se téměř výhradně vyskytuje v zeleném čaji, jehož pití je dle řady vědeckých studií spojováno s pozitivními účinky na lidský mozek. L-Theanine od NOW je svým složením zcela identický s theaninem ze zeleného čajeL-Theanin by mohl také prostřednictvím tohoto relaxačního účinku podporovat zdravé cévní funkce.

Doporučené dávkování

Žvýkejte 1 tabletu 1 až 3x denně podle potřeby, nejlépe nalačno.

Složení

Velikost dávky: 1 žvýkací tableta
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
L-Theanine 100 mg ***
Inositol 100 mg ***
Taurin (volná forma)

100 mg

***

* % denní referenční hodnoty příjmu 

** Procentuální denní hodnoty jsou založeny na 2 000 kaloriích.
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Xylitol, sorbitol, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), přírodní příchutě, oxid křemičitý, kyselina jablečná, organický extrakt z listů stévie (enzymaticky modifikované glykosidy steviolu), stearát hořečnatý (rostlinný prášek) a řepa .

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky (zejména léky na krevní tlak) nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Xylitol je škodlivý pro domácí zvířata; při podezření na požití okamžitě vyhledejte veterinární péči. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Balení

90 žvýkacích kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW L-theanine 100 mg, Taurin a Inositol, 90 žvýkacích kapslí je 429 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW L-theanine 100 mg, Taurin a Inositol, 90 žvýkacích kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739001443.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Digestive Magic, Trávicí Enzymy, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Zinc Complex, Zinek, Selen, Měď a Kurkuma, 100 rostlinných kapslí, Life Extension Anti-Alcohol Complex, 60 kapslí, Now® Foods NOW Ubiquinol, Kaneka, 100 mg, 60 softgel kapslí