Now® Foods NOW Pau D’Arco (Lapacho), 500 mg, 100 rostlinných kapslí

209 

Popis

NOW Pau D’Arco (Lapacho), 500 mg

Pau D‘ Arco je název stromu Tabebuia heptaphylla, který roste v amazonském deštném pralese. Zdejší indiánští bylinkáři používají jeho vnitřní kůru pro přípravu bylinného čaje Lapacho (lapačo), kterému se říká nápoj Inků, již po celá staletí. Tato tradice nyní získala i vědeckou podporu, když byly ve stejném stromě objeveny i další aktivní látky jako lapachol nebo beta-lapachon. Červenou vnitřní kůru stromů používali Inkové ve své medicíně jako jeden z hlavních léků proti většině běžných zdravotních problémů. A tradiční léčitelé z oblasti And a Bolívie, kterým se říká Kallawaye, Lapacho k léčení používají už přes tisíc let.

  • Vnitřní kůra stromu Tabebuia heptaphylla.
  • Používána k přípravě tradičního indiánského bylinného čaje Lapacho.
  • Jeden z hlavních léků používaných Inkami.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

Doporučené dávkování

2 kapsle 1 až 2 krát denně podle potřeby, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 50 dávek.
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy < 1 g 0,3%
Pau D’Arco ( Tabebuia heptaphylla ) (vnitřní kůra) 1 g (1000 mg) ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud trpíte onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto léku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky

Kyselina stearová (rostlinná). Tobolka tvořená celulózou.

Neobsahuje kvasinky, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

100 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Pau D’Arco (Lapacho), 500 mg, 100 rostlinných kapslí je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Pau D’Arco (Lapacho), 500 mg, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047250.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Lauf Protein, nativní syrovátkový protein, 1000 g Příchuť: Čokoláda Nativní syrovátkový protein, BrainMax Pure Chia semínka BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Doctor’s Best Gluten Rescue with Glutalytic, 60 rostlinných kapslí, BrainMax Performance Protein Dark Knight, 30 g