Ovonex s.r.o. Ovonex – LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS, 50ml

199 

Popis

Ovonex – LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS

MINERAL DROPS – 100% koncentrát z Utah ́s Salt Lake (Velkého solného jezera – USA) s vysokým obsahem hořčík a dalších více než 70 minerálů a stopových prvků. Vhodný při překyselení organizmu a doplnění minerálů. Jedná se o originální, přírodní, iontový, minerální přípravek s nízkým obsahem sodíku, vyrobený pomocí přirozené solární koncentrace. Důležité minerály a stopové prvky jsou nezbytné pro řadu každodenních biochemických a fyziologických procesů, jež jsou základem našeho zdraví. Pomáhají formovat a udržovat kosti, činnost svalů, přenos nervových impulsů a podílejí se na přeměně energie. Každá z buněk v našem těle potřebuje minerály a stopové prvky.

Mnoho potravin, jež dnes konzumujeme, neposkytuje dostatečné množství těchto důležitých minerálů a stopových prvků. Jejich hladinu v organismu může snížit stres, hektický život, používání některých léků, ale i sport a pohyb.

Dávkování 

denní dávka 2ml=40 kapek, optimálně ráno a večer 1ml=20 kapek.

Rozmíchejte v 250 ml vody, ovocné šťávy apod.

Nutriční hodnoty

Obsah denní dávky (nejvýznamější prvky)  
hořčík  220,00 mg (RHP 58,67 %)
sodík  3,32 mg (RHP 3,17 %)
draslík  1,00 mg (RHP 0,05 %)
chlorid  630,00 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení

koncentrát z Velkého solného jezera.

Neobsahuje: konzervanty, lepek, laktózu, cukr, alkohol, barviva, dochucovadla.

Vhodný pro vegany.

Balení

50 ml

DOPORUČENÍ A TIPY

Pro konzumaci alkoholických nápojů „bez následků“– pokud vás čeká společenská událost a víte, že budete konzumovat alkohol, užijte 2ml/40 kapek rozmíchaných ve vodě před akcí a na druhý den do hodiny po probuzení opět 2 ml/40 kapek rozmíchaných ve vodě.

Pro zvýraznění chuti kávy přidejte 2 až 10 kapek, docílíte snížení její kyselosti, káva bude chutnat více „čokoládově“.

Při stresu a psychické zátěži užívejte ráno i večer 1ml/20 kapek, přidaných do nápoje dle návodu.

Při překyselení a pro zajištění rovnováhy kyselin a zásad v organismu přidejte čtvrt až půl mililitru

Mineral Drops (6-12 kapek) do jednoho litru vody. Získáte vysoce kvalitní minerálku pro zařazení do vašeho denního pitného režimu.

Pro vylepšení a obohacení stravy přidejte několik kapek (max.40 kapek denně) do jídla či pití.

Mineral Drops lze přidávat do smoothie, omáček, kaší a nápojů. Lze použít i při přípravě polévek, do 1 litru přidejte 1ml / 20 kapek Mineral Drops.

Obecně lze Mineral Drops použít jako náhradu soli do jídel pro osoby s hypertenzí – Mineral Drops obsahuje minimum sodíku.

Časté otázky

Cena za Ovonex s.r.o. Ovonex – LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS, 50ml je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ovonex s.r.o. Ovonex – LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS, 50ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594195600913.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Mouční červi, chilli, 40 g, Nordic Kings – Prémiový hovězí vývar z kostí v prášku v BIO Grass-fed kvalitě, 500 g, Swanson Eleuthero Root (Sibiřský ženšen), 425 mg, 120 kapslí, Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg + 2mg Vitamín B6, 200 kapslí