Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín

349 

Katalogové číslo: 764460634723 Kategorie: Štítek:

Popis

Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín

Vize budoucího světa, kterou v roce 1929 vytvořil Jaromír Rašín. 

Příběh německého redaktora a dvou amerických inženýrů u českého včelaře. Sláva strojů a měst je nejen nebývale otevřená kritika technologií a naší jednostranně zaměřené civilizace. 

 „Tisíckrát umřít volím, nežli tu být a dívat se na nepravost, faleš, svody a ukrutnost,“ odpověděl mi přítel slovy velikého Učitele národů. Pak mávl rukou a řekl přesvědčivě: „Města jsou čočovice, za kterou lidé prodávají svobodu svých výhledů, a stroje, snímajíce z beder lidských břemeno práce, obtěžkávají je tíhou hříchu.“ A pak se dlouho díval k hvězdám pohledem askety.

Celková délka 2 hod. 59 minut

Čte: Jaroslav Dušek

Časté otázky

Cena za Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 764460634723.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Fontána Jóga – Věra Knížetová, Josef Tillich, Melvil Dobře živeni – Melissa Joulwanová, Kosmas Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson