Quicksilver Scientific EU Ultra Binder (detoxikace), 120g

1 999 

Popis

Quicksilver Scientific EU Ultra Binder (detoxikace), 120g

Jedinečné optimalizované složení určené k detoxikaci. Obsahuje optimální kombinaci více pojiv, jako je aktivní uhlí, chitosan, bentonitový jíl sodný a citrusový pektin, plus aloe vera a akácii, která je šetrná k gastrointestinálnímu traktu.

  • Obsahuje aktivní uhlí, chitosan, akácii a aloe vera.

V našich tělech se nachází toxiny a velká část detoxikace těla probíhá ve střevech. Sídlí zde mnoho druhů toxinů, včetně kovů a endotoxinů. Ultra Binder EU Formula je patentovaná kombinace, která spojuje schopnosti jednotlivých látek zacílit na různé druhy toxinů. Tato forma vyhledává ve střevech toxiny a váže je na sebe. Poté jsou likvidovány, jsou transportovány ven z těla.

Detoxikace těla je vícestupňový proces, při kterém jsou toxiny transportovány z těla ven. Tyto toxiny se velmi často nacházejí v gastrointestinálním traktu, protože byly vyloučeny z jiných tkání játry nebo byly přítomny ve stravě. Bez vazebné sloučeniny, která dokáže zachytit toxiny přítomné ve střevě, bude mnoho z nich absorbováno nebo reabsorbováno do těla. To může vést ke zvýšené úrovni toxicity v těle. Ultra Binder EU Formula má unikátní optimalizovanou recepturu skládající se z kombinace více látek pro efektivní detoxikaci těla od mnoha nečistot a slouží jako  podpora detoxikačních procesů těla.

Dávkování

Jednou denně rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 240 ml vody. Užívejte 30 minut před nebo 2 hodiny po jídle nebo lécích. Skladujte při pokojové teplotě.

Složení

Velikost dávky: 4g (1 čajová lžička)
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*

 

Patentovaná směs vlákniny/jílu: Fibregum™ (arabská guma), PectaSol-C® (modifikovaný citrusový pektin), montmorillonitový jíl sodný

1,36g  19%
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pokud jste těhotná, poraďte se před použitím s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Další složky 

Aktivní uhlí, chitosan (korýši), arabská guma, modifikovaný citrusový pektin, prášek z listů aloe vera (Aloe barbadensis Miller), montmorillonit sodný

non-GMO 

Balení: 120 g

Časté otázky

Cena za Quicksilver Scientific EU Ultra Binder (detoxikace), 120g je 1999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Quicksilver Scientific EU Ultra Binder (detoxikace), 120g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 644216049509.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Špagety – semolinové, celozrnné BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát / Expirace 09/06/2023, BrainMax Pure Quinoa BIO, černá, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, WellMax Objemový šampon, 250 ml, BrainMax Pure Mango, BIO, stripsy 250 g *CZ-BIO-001 certifikát