Seagarden – Pure Marine Collagen, 300 g

899 

Katalogové číslo: 7090020126791 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Seagarden – Pure Marine Collagen, 300 g

Čistý mořský kolagen je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy. Ty mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou tělem optimálně vstřebávány a využity. Kromě toho je mořský kolagen vstřebáván v těle až 1,5krát účinněji než kolagen ze savců. Kolagenové peptidy jsou extrahovány pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy.

Díky 100% přírodnímu původu a naprosté čistotě vstupní suroviny má kolagen Seagarden velmi jemnou chuť a lze jej snadno rozmíchat v jakémkoli nápoji.
 
Čistý mořský kolagen Seaagarden je vyroben z tresčí kůže z tresek žijících divoce v Norském a Barentsově moři. Tyto odlehlé severní mořské plochy jsou daleko od hlavních námořních tras, a zůstávají tak čisté a plné živin. Tresky navíc každou zimu putují mezi Barentsovým mořem, kde vyrůstají, a mořem Norským, kde se rozmnožují. Jsou tak v pohybu a získávají pevnou, čistou svalovou hmotu s dokonalou strukturou a kvalitou. Kolagen Seeagarden nepochází z tresek žijících v umělých nádržích.
 
Kolagen je přirozenou součástí těla. Jde o protein, který se nachází v pojivové tkáni a kůži, a je významnou částí kloubů a šlach. Kůže se skládá z 80 % kolagenu typu I a přibližně 15 % kolagenu typu III. S věkem se schopnost těla obnovovat kolagen sníží každý rok přibližně o 2 %. Pro podporu aktivního životního stylu i vzhledu je tak vhodné kolagen doplňovat.
 
Kolagen Seagarden je 100% přírodní, bez GMO, bez antibiotik a hormonů, bez lepku, laktózy a cukru. Každá šarže je testovaná na více než dvacet nežádoucích látek.

Dávkování

Smíchejte 5 g (cca 1 polévková lžíce) se 150 ml vody nebo džusu (možno přidat do studeného i teplého nápoje). Míchejte dokud se prášek nerozpustí. Okamžitě vypijte. Balení obsahuje 60 dávek.
 
Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Může obsahovat stopy měkkýšů.

Složení

Kolagenový peptidový prášek z hydrolyzované rybí kůže (treska – Gadus Morhua).
 
Výživové údaje 5 g (denní dávka)
Energetická hodnota 190 kcal / 78 kJ
Vláknina 5 g
Tuk   < 0,5 g
Cukry 0 g
Sůl 0,05 g
Sodík 0,025 g
Kolagenové peptidy 5000 mg

 

Obsah

300 g

Časté otázky

Cena za Seagarden – Pure Marine Collagen, 300 g je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Seagarden – Pure Marine Collagen, 300 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7090020126791.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Full Spectrum Boswellia, 800mg Double Strength, 60 kapslí, Now® Foods NOW Zinc Picolinate (zinek pikolinát), 50 mg, 120 rostlinných kapslí, Reflex Colostrum 100 kapslí, BrainMax Pure Lion’s Mane (Hericium) prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát