Sonnentor – Majoránka, BIO, 10 g *CZ-BIO-002 certifikát

59 

Katalogové číslo: 9004145006683 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Majoránka, BIO, 10 g

Majoránka i dobromysl (neboli oregano) pocházejí z rodu hluchavkovitých, čímž se velmi podobají. Vzájemná sourozenecká harmonie se tu však nekoná. V kuchyni platí: buď jedno, nebo druhé. Majoránka má podstatně jemnější vůni než oregano a taky chutná méně peprně a jemně nasládle. Její jemné aroma báječné dochutí čerstvý sýr nebo zeleninový salát. Výborně se hodí k vydatným zimním pokrmům jako je bramborová polévka nebo zvěřina. Dobře harmonizuje s bobkovým listem a jalovcem. Majoránka chutná skvěle s kapustou nebo luštěninami.

TIP: Majoránku přidejte až ke konci vaření, aby se nevytratilo jemné aroma. Neměla by chybět v žádné domácnosti.

Využití

Čerstvý sýr, jídla z jednoho hrnce, dušené maso, polévky, luštěniny, vegetariánská jídla, brambory.

Složení

100% majoránka bio

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

10 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Majoránka, BIO, 10 g *CZ-BIO-002 certifikát je 59 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Majoránka, BIO, 10 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145006683.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: PROBIO – Bujón kuřecí kostky 6 x 0,5 l, BIO, 66 g *CZ-BIO-001 certifikát, CountryLife Himalájská sůl bílá jemná 0,5kg, Sonnentor – Koření na vejce, BIO, 70 g *CZ-BIO-002 certifikát, Grešík Waldemar Dobré koření – Bruschetta, 30g