Swanson Full Spectrum Green Coffee Bean, 400 mg, 60 kapslí

527 

Popis

Swanson Full Spectrum Green Coffee Bean, 400 mg, 60 kapslí

Extrakty ze zrn zelené kávy mají svůj základ v jednoduchém, nepraženém zeleném kávovém zrnu, které vyživuje, dodává energii a optimalizuje váhu.

Doporučené dávkování

1 kapsle jednou až dvakrát denně s jídlem a vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Zelená kávová zrna (Coffea arabica)

400 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto nebo jakéhokoli produktu se poraďte se svým lékaře. Tento produkt obsahuje přirozeně vyskytující se kofein.

Další složky 

Rýžová mouka, želatina.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Full Spectrum Green Coffee Bean, 400 mg, 60 kapslí je 527 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Full Spectrum Green Coffee Bean, 400 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614115221.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Puhdistamo – Lactic Acid Bacteria Boulardii 60 kapslí (Probiotika LactoSpore® a Lynside® – Maitohappo-bakteeri), Ancient+Brave – Cacao + Grass Fed Collagen, 250g, BrainMax Pure Pistácie, pražené & solené, neloupané, 250g, Puhdistamo – Triple Magnesium 60 kapslí