Aquaphor Filtrační vložka K7 B (0.1 mikron) baktericidní

2 199 

Katalogové číslo: 4744131012001 Kategorie: Štítek:

Popis

Specifikace filtrační vložky K7 B (0.1 mikron) baktericidní

 • K7 B je třetí stupeň čistění filtrů serié KRISTALL a čtvrtá stupeň čistění filtru MORION.
 • Vhodná pro filtry Kristall, Kristall Solo, Kristall Osmo, Morion; výdejníky Purifier 817, Purifier 831, Fontanu Aquaphor.
 • Snadná a pohodlná výměna vzhledem k uchycení bloku pro moduly.
 • Filtruje nerozpustné přísady velkostí do 0.1 mikronu.

Co tato vložka dokáže odstranit z vody?

 • Odstraní chlór.
 • Odstraní fenol, benzol.
 • Odstraní pesticidy.
 • Odstraní mechanické přísady (písek, hlínu, řez atd.) rozměrem do 0.1 mikronu.
 • Odstraní těžké kovy.
 • Odstraní bakterie
 • Odstraní víry.
 • Odstraní cysty atd.

Jaká je životnost této vložky?

Životnost této vložky: 8000 litrů.

Čím se tato vložka liší od ostatních vložek?

 • Díky nové formě a designu objem sorbentu je zvýšen ve vložce na 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění. Díky svým novým rozměrům a technologii „slim“ filtr může byt umístěn kdekoliv v kuchyně. Jaký jsou plusy nové technologii „slim“?
 • Abyste sundali vložku teď už není potřeba se namáhat, ani používat speciální nářadí. Jednoduše zmáčknete tlačítko o otočte trup. Abyste instaloval vložku jednoduše to dejte do kolektoru a otočte do „kliku“. Teď při vyměně vložky měníte ne jenom filtrační prostředí, ale i trup čističe. To je garance proti se množícím bakteriím při dlouhodobém použíti filtru.

Jaké jsou vlastnosti této filtrační vložky?

1. úroveň filtrace – Karbon blok z kokosového uhlíku

Ve vložkách Aquaphor se používají drobnější (2krát menší, než v obyčejných vložkách) „kuličky“ uhlíku, čímž se zvětšuje kontaktní plocha sorbentu a efektivita jeho použíti 4krát. Aquaphor je jediná společnost ve světě, která vyrábí karbon blok podle technologii „CF-block“

Standardní vložka Vložka Aquaphor

2. úroveň filtrace – Akavelen

Akvalen je patentované vlákno, které má dvě hlavní vlastnosti:

 • Účinně odstraňuje z vody ionty těžkých kovů.
 • Vlákno Akvalen sdružuje uhlík pohromadě, čímž zvětšuje plochu filtraci. A díky tomu se zvětšuje životnost vložky o 3 krát (v porovnání s obyčejní vložkou).

Bez Akvalenu                          Fixace Akvalenem

3. úroveň filtrace – Aktivní stříbro

Aktivní stříbro, které je rozpršené na patentované vlákno Akvalen. V obyčejných filtrech stříbro se nachází na uhlíku, který nemá stabilní povrch, a proto během krátké doby se vymyje do přefiltrované vody. Vzhledem k tomu, že stříbro patří k těžkým kovům, tak ve velkém množství z něho se stává škodlivá látka. Ve filtrech Aquaphor stříbro je pevně zachycené a plní svojí baktericidní účinky až do konce životnosti vložky.

Metoda dynamické fixace stříbra v Akvalenu

4. úroveň filtrace – Dutá vlákna

Spojená do membrány a vyrobená společnosti Mitsubishi Rayon Co., Ltd., Japonsko. Tato membána efektivně a dokonalé odstraňuje dokonce i mikromnožství škodlivých látek, včetně aktivního chloru, těžkých kovů, organických látek a nerozpustných přísad velikosti do 0,1 mikronu.

K1-07B-1  K1-07B-2

Membrána před instalací a př konci životnosti.

Tabulkové srovnání vodních filtrů pod dřez

tabulka-pro-filtry-pod-drez-2

 

Časté otázky

Cena za Aquaphor Filtrační vložka K7 B (0.1 mikron) baktericidní je 2199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Aquaphor Filtrační vložka K7 B (0.1 mikron) baktericidní si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4744131012001.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Příslušenství k vodním filtrům - Podobné produkty: Aquaphor Vodní filtr Crystal ECO B (baktericidní), Aquaphor Filtrační vložka K1-02 (3 mikronů), Filtrační vložka Aquaphor A5H, Aquaphor Filtrační vložka K1-07 M (mineralizace)