Aquaphor RO membrána Crystal-OSMO-50K

1 999 

Katalogové číslo: 4744131011493 Kategorie: Štítek:

Popis

RO membrána Crystal-OSMO-50K

 • Životnost: 2–3 roky
 • Výkon: 7,8 l za hodinu.
 • Membrána pro ultra-hloubkové čištění a změkčování vody.
 • Používá se k Aquaphor KRISTALL-OSMO-50K a ke všem typům MORION

Reverzní osmotická membrána je třetí stupeň čistění vody v RO AQUAPHOR CRYSTAL-OSMO-50K, MORION, která zbavuje vodu organických a neorganických látek, solí, bakterií, vírů, cyst.
Trup, ve kterém je umístěna membrána, je vybaven dvěma východy: východ čisté vody a východ drenážní vody. Drenážní voda pak odtéká do kanalizace přes omezovač proudu.

Co je reverzní osmóza?

Reverzní osmóza je metoda filtraci vody pod tlakem přes speciální membránu, která propouští pouze molekuly čisté vody. Špinavá voda spolu s rozpuštěný v ní závadný přísady se splachuje do drenáži, navždycky opouští Vaši kuchyň. Kromě toho, reverzní osmóza dovoluje odstraňovat bakterie a víry, a taky úplně snižuje tvrdost vody. Natolik kvalitní čistění vody nemůže probíhat rychle. Proto, abyste vždy a v jakémkoliv množství měl přístup k čisté vodě, reverzní osmóza je vždy vybavená sběrnou nádrži na čistou vodu.

Momentálně reverzní osmóza je nejproduktivnější čistič vody, protože jako jediná zbavuje vodu 99,9% přísad..

Co tento filtr dokáže odstranit z vody?

 • odstraní chlor
 • odstraní fenol, benzol
 • odstraní pesticidy
 • odstraní mechanické přísady (písek, hlínu, řez atd.)
 • odstraní těžké kovy
 • odstraňuje tvrdost vody
 • odstraňuje vápník a hořčík
 • odstraňuje bílé usazeniny na kohoutku, dřezu atd.
 • odstraní bakterie
 • odstraní víry
 • odstraní cysty atd.
 • odstraní dusičnany
 • odstraní dusitany
 • odstraní chloridy
 • odstraní radionuklidy
 • odstraní příchuť, zápach, barvu

Jak funguje reverzní osmóza Aquaphor?
Obecné vysvětlení: studená voda přichází z vodovodu do vchodu čističe vody, přechází blokem předběžné úpravy vody (1. a 2. stupeň), pak přes automatickou záklopku voda se proudí k reverzní osmotické membráně (3. stupeň). Čistá voda proudí do zásobovací nádrže. A nakonec při otevření kohoutka čistá voda projde kontrolním 4. stupněm a se dostane k Vám.

Detailní vysvětlení: 
1. stupeň (1) čistění je filtrační modul K1–03, který snižuje obsah aktivního chlóru, těžkých kovů a organických látek. Materiál filtru je vysoce hydrofilní, s labyrintovou strukturou pórů, takže efektivně zachycuje nerozpustné příměsi s velikostí částic nad 5 mikronů, včetně hydroxidu železitého. Je vyroben technologií carbon block a představuje filtrační mřížku s makropóry, vyplněnými aktivním kokosovým uhlím a iontoměničovým vláknem Akvalen. Jako baktericidní prvek je použito mikrokrystalické stříbro. Hlavním cílem modulu K1–03 je intenzivní sorpční dočištění pitné vody

2. stupeň (2) čistění je filtrační modul K1–02, který zbavuje vodu mechanických suspenzí, aktivního chloru, ropných produktů, fenolu, pesticidů, chloroformu a těžkých kovů. Je zhotoven technologií carbon block a představuje filtrační mřížku se zvýšeným obsahem aktivního kokosového uhlí a iontoměničového vlákna Aqualen. Jako baktericidní prvek je použito mikrokrystalické stříbro. Hlavním cílem modulu K1–02 je závěrečné intenzivní dočištění a úprava pitné vody

3. stupeň (3) čistění je reverzní osmotická membrána, která zbavuje vodu organických a neorganických látek, solí, bakterií, vírů, cyst. Trup, ve kterém je umístěna membrána, je vybaven dvěma východy: východ čisté vody a východ drenážní vody. Drenážní voda pak odtéká do kanalizace přes omezovač proudu

další etapou (4) je zásobování čisté vody do nádrži. Výkonnost reverzně osmotického systému není velká – od 7,8 do 15,6 l za hodinu (záleží na typu membrány, teplotě vody a tlaku ve vodovodu). Po čištění voda se automatický proudí do zásobovací nádrže na vodu, abyste vždycky měli k dispozici potřebné množství čisté vody. Zásobovací nádrž má vestavěnou membránu, vzduch se nachází po jedné straně membrány a čistá voda se nachází po druhé straně membrány. V průběhu naplnění nádrže vodou se vzduch stlačuje. Až se zásobovací nádrž naplní, automatická záklopka uzavře přítok vody k reverzně osmotické membráně

4. stupeň (5) čistění je filtrační modul K1–07, který zbavuje vodu vedlejších příchutí a zápachů a také ji dezinfikuje

Reverzní osmóza se skládá ze 3 filtračních modulu, 1 osmotické membrány, 1 nádrže, 1 kohoutku, sady hadic pro přípojení.

Časté otázky

Cena za Aquaphor RO membrána Crystal-OSMO-50K je 1999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Aquaphor RO membrána Crystal-OSMO-50K si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4744131011493.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Příslušenství k vodním filtrům - Podobné produkty: Aquaphor Vodní filtr Crystal ECO B (baktericidní), Náhradní filtrační vložky Instapure R5, Aquaphor Filtrační vložka K1-07 (0,8 mikronů), Filtrační vložka Aquaphor A5 Mg2+ (1ks)