Attitude – Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry, 800ml

129 

Katalogové číslo: 626232406801 Kategorie: Štítek:

Popis

Attitude – Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry

Přírodní a velmi účinný čistící prostředek na veškeré kuchyňské povrchy. Účinně odstraní mastnotu a zanechá svěží citrusovou vůní. 
Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tohoto čistícího prostředku můžete 100% spolehnout, že je vyroben výhradně z šetrných ingrediencí a jeho použití je tak bezpečné pro celou rodinu. 
Vyrobený z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní. 
Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, chlóru, barviv) je testována nezávislou laboratoří. 
100% recyklovatelná nádoba s uzavíratelným rozprašovačem. 
Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. 
Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů. 

Balení

800 ml

Složení

voda (>30%), caprylyl glykosid (<5%), myristyl glykosid (<5%), lauryl glykosid (<5%), alkohol (<5%), terpineol (citrus) (<5%), dekanal (citrus) (<5%), allyl caproate (sladké ovoce) (<5%). 

Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude    Výrobky Attitude     Výrobky Attitude       Výrobky Attitude   Výrobky Attitude    

Časté otázky

Cena za Attitude – Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry, 800ml je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Attitude – Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry, 800ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 626232406801.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ekologické čisticí prostředky - Podobné produkty: SONETT WC ČISTIČ MÁTA – MYRTA 750 ML, SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič – SENSITIVE 500 ML, Attitude – Čistící prostředek na ovoce a zeleninu, bez vůně, 800ml, Mulieres Koncentrovaný univerzální čistič (1 l) – Bez vůně