Betula – Kozí kolostrum (colostrum), 250 mg, 60 kapslí

1 550 

Katalogové číslo: 8594173700017 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Betula – Kozí kolostrum, 250 mg, 60 kapslí 

Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další.

Díky této zázračné tekutině, plné cenných látek, si organismus mláděte buduje a posiluje svou obranyschopnost. Mlezivo kozy je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

  • Optimalizuje přirozený obranný systém
  • Pomáhá udr­žovat zdraví a normální funkci imu­nitního systému při intenzivní fyzické námaze 
  • Ury­chluje následnou regeneraci sil
  • Posiluje organismus při únavě
  • Podílí se na zneškodňování škodlivých virů a baktérií
  • Posiluje i tzv. „pasivní imunitu“.
  • Podporuje růst svalů
  • přispívá k revitalizaci oslabeného nervového systému. 

Jak je kolostrum zpracované?

Zpracováváme jej do veganských tobolek, abyste z jeho výhod mohli profitovat vy i vaše děti. V mlezivu zůstávají v koncentrované podobě zachovány všechny účinné biologicky aktivní látky.

Jak kolostrum pomáhá?

Kolostrum pomáhá lidem posilovat jejich imunitní systém. Výrazně také usnadňuje a zkracuje léčbu řady nemocí, například rýmy, nachlazení, zánětů horních i dolních cest dýchacích, astmatu, chronické bronchitidy, autoimunitních onemocnění, boreliózy, aftů či oparů. A co víc – podporuje hojení po operacích či úrazech, a rekonvalescenci po onkologické léčbě.

Ocení jej i sportovci, umožňuje totiž zachovat imunitu organismu i při velké fyzické zátěži.

Složení

100 % kozí kolostrum 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

Doporučené dávkování

Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou. Vhodné i pro dlouhodobé užívání a těhotné ženy. 

Upozornění 

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

Balení

60 kapslí

 

Časté otázky

Cena za Betula – Kozí kolostrum (colostrum), 250 mg, 60 kapslí je 1550 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Betula – Kozí kolostrum (colostrum), 250 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594173700017.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Folic Acid (kyselina listová), 800 mcg, 250 tablet, NutriWorks L-Theanine 100g, BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1 l, Now® Foods NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 200 softgelových kapslí