Blight Red light panel BrainLight 300 START, NO FLICKER

3 999 

Katalogové číslo: 8594190023854 Kategorie: Štítek:

Popis

JednoduchostVýkonKompaktnost
Nadčasová technologie.

To je BrainLight 300 START. Panel přinášející terapii červeným světlem všem, kteří se nespokojí s průměrností a hledají výsledky. Terapie je naprosto bezpečná, příjemná a nezabere Vám více než 15 minut denně. Vychutnejte si energii navíc a vstupujte do každého nového dne s radostí.  První výsledky budete pozorovat již po prvních použitích. Kombinace dvou (studiemi a praxí prověřených) vlnových délek a vysokého výkonu (154 mW/ cm2) je garantem Vaší spokojenosti. 

PanelTrio300

Jak terapie červeným světlem funguje?

Panely Blight využívají kombinaci červeného a infračerveného světla prověřenou mnoha studiemi, i rozsáhlou klinickou praxí. Vyzařují energii, která proniká přímo do kůže i hlubších tkání, kde maximalizuje buněčnou energii (ATP), která má rozhodující vliv na zdraví a kondici buněk. A protože je buněčné zdraví základem našeho zdraví, mělo by být v hledáčku všech, kteří si své zdraví a vitalitu chtějí zachovat až do vysokého věku.

panelPro1-v1
ovladani-panelu300v6

Jak se panel používá?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 robustní tlačítka a těmi jsou RED a NIR. RED zapíná červené a NIR infračervené světlo.

Pro jednoduchý transport je na panelu madlo, takže jej můžete vzít kamkoliv potřebujete. Vyzařovaná energie působí na všechny tělesné systémy a dopuje je energií rychle, efektivně a přírodní cestou. Tento panel je ideální volbou všech, kteří touží po lokální terapii červeným světlem bez flickeru.

blight300star-v4

Kdy panel používat?

Panel používejte ideálně ráno a doporučujeme využít obě světelné složky najednou. Světelný impuls bude tak mimoděk kalibrovat Váš cirkadiánní rytmus a zastaví zbytkovou produkci melatoninu. To zajistí zvýšení ranní energie a tím i zlepšení nálady. Pokud to ráno nestihnete, nic se neděje, panel můžete použít kdykoliv během dne, třeba po sportovním výkonu. Pokud však chcete terapii provádět méně než 3 hodiny před spánkem (například po odpoledním tréninku), doporučujeme vždy použít ochranné brýle, aby nebyl jasným světlem narušen váš cirkadiánní rytmus. Terapii opakujte minimálně 3 krát týdně (ideálně jednou denně) ve vzdálenosti 15 – 30 cm od zdroje po dobu 5 – 15 minut na tělesnou partii. Pokud potřebujete ošetřit více partií, můžete časy sčítat. Je-li používáno více než jednou denně, měly by být relace od sebe vzdáleny alespoň 6 hodin. Při terapii používejte ochranné brýle. Pro snadné použití lze panel postavit na rovnou plochu, nebo opřít o nábytek. Panel je vybaven praktickou nožičkou, díky které si jednoduše nastavíte správný úhel svícení.

ovladani-panelu300v6

Jak se panel používá?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 robustní tlačítka a těmi jsou RED a NIR. RED zapíná červené a NIR infračervené světlo.

Pro jednoduchý transport je na panelu madlo, takže jej můžete vzít kamkoliv potřebujete. Vyzařovaná energie působí na všechny tělesné systémy a dopuje je energií rychle, efektivně a přírodní cestou. Tento panel je ideální volbou všech, kteří touží po lokální terapii červeným světlem bez flickeru.

Jak může světlo pomoc proti bolesti a zá***u *?

Když světlo pronikne vrchními vrstvami hlouběji do pokožky, jeho energie zvyšuje cirkulaci živin a pomáhá vytvářet nové kapiláry. Tím podporuje metabolismus fibroblastů (fibroblasty jsou buňky v naší pokožce, které syntetizují kolagenudržují pojivovou tkáň a jsou nedílnou součástí hojení ran). Červené terapeutické světlo přirozeně zvyšuje hladinu vlastního kolagenu, který je pro tělo daleko lepší než kolagen cizí, dodávaný stravou a suplementací (2)Kolagen však není pouze doménou kůže. Je pojivem všech tkání.

Vysoká hladina vlastního kolagenu napomáhá spolu s akcelerovaným metabolismem živin a odvodem odpadu (vyzařovaná energie mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 – EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny) k tomu, aby měli vaše tkáně i orgány tu nejlepší péči. V kombinaci s dostatkem pohybu, střídmým a kvalitním stravováním, prací se stresem, prací na správném mentálním nastavení, respektováním naších přirozených biorytmů a péčí o kvalitu spánku, můžete dosáhnout výrazných výsledků a zpomalit negativní procesy, jejichž důsledky známe jako projevy stárnutí

TIP: více o terapii červeným světlem se dozvíte v našem článku.

P1877069_kopie_(kopie)

Červené a blízké infračervené světlo

Pomáhá ulevit od bolesti

Snižuje za**t

Sportovní výkon

Pomáhá s regenerací buněk

Stimuluje tvorbu kolagenu

Pružnost pokožky – Antiage

Dobrá nálada

Zdravé a silné vlasy

30 denni garance-256

30 denní garance vrácení peněz

S kvalitou a funkčností našeho panelu jsme si tak jistí, že nabízíme 30 denní garanci vrácení peněz.

Více než 50 tisíc studií

V současnosti existuje více než 50 000 klinických studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie. (1) Červené a blízké infračervené světlo pomáhá ulevit od bolesti, snižuje zá**t, zvyšuje sportovní výkon, pomáhá s regenerací buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje pružnost pokožky.

panel300-foto-miniv2
srovnani panelu CZ_1
sledujte instagram blight pro vice informaci

Nejčastější dotazy

Počet LED diod

60 

Výkon LED diody

5 W

Celkový výkon

300 W

Vlnové délky a poměr diod

660 + 850 nm = 1:1

Úhel svícení

30 stupňů

Síla záření ve vzdálenosti 15 cm od diody (mW/ cm2)

154 mW/ cm2

Zdroj

100 – 240 V, 50/ 60 Hz

Velikost (výška, šířka, hloubka)

260x 210x 70 mm

Hmotnost

2,8 kg

Životnost

50 000 hodin

Materiál

kov

Země původu

Vyvinuto v Česku, vyrobeno v Číně

Certifikáty

CE RoHS

Balení: Blight panel, napájecí kabel, propojovací kabel (panely PRO lze mezi sebou propojit), ochranné brýle, uživatelský manuál

Pozor:

  • Zdroj extrémního světla. Nedívejte se přímo do zapnutého zdroje.
  • Při terapii používejte ochranné brýle.
  • IR diody vydávají pouze jemné viditelné záření.
  • Panel není voděodolný.

*Slovo zánět se nesmí používat.

Produkty Blight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrovány jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě.

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

2) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial to Determine the Efficacy of Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction of Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

3) WHITTEN, Ari. The Ultimate Guide To Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy for Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, and Brain Optimization. 2018. ISBN 9781721762828.

Časté otázky

Cena za Blight Red light panel BrainLight 300 START, NO FLICKER je 3999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Blight Red light panel BrainLight 300 START, NO FLICKER si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190023854.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Terapie červeným světlem - Podobné produkty: Blight Hair Grower, Růst vlasů a podpora při vypadávání vlasů, Blight Recovery Belt, Blight Antiage Mask, Ošetřující LED maska na obličej