BrainMax BrainMarket Ajurvédské brýle A1

299 

Popis

BrainMarket Ajurvédské brýle A1

Speciální Ajurvédské brýle jsou určeny k zlepšení zraku. Čočky těchto brýlí jsou vyrobeny z černého neprůhledného materiálu, ve kterých jsou umístěny otvory. Ty následně blokují silné vnější paprsky a uvolňují pouze malé a jemné paprsky, které procházejí centrální částí zornice. Brýle jsou určeny pro menší vady očí jako je krátkozrakost, dalekozrakost nebo neschopnost zaostřit na jakoukoliv vzdálenost. Zatímco dioptrické brýle Vám pomáhají lépe vidět, což dále oslabuje vaše oči, ajurvédské brýle stimulují oční svaly, čímž zlepšují váš zrak. Brýle jsou určeny také jako vhodná prevence vad očí. Pokud již nosíte dioptrické brýle, doporučujeme je vyměnit za ajurvédské brýle například při čtení nebo při práci na PC.

cokolada_infografika_brainmarket_cz
cokolada_1000x1000

Brýle jsou baleny v igelitovém sáčku a kartonu, aby se zabránilo jejich případnému poškození při přepravě.

Zdravé oči máme tehdy, když se můžeme soustředit na světelné paprsky vycházející ze všech částí zornice, v malém bodě na sítnici. Sítnice je tkáň citlivá na světlo v zadní části oka. Když vaše oko není dostatečně silné, aby zaostřilo na světlo v tomto jediném bodě, paprsky dopadají před nebo za sítnici a způsobují rozmazané vidění. Ajurvédské brýle pracují na opačném principu. Omezením periferního vidění stimulují pohyblivost oka a nutí oko ke zvýšené práci při každodenních činnostech.

Starověká metoda v moderním pojetí

Efekt nošení ájurvédských brýlí je patrný téměř okamžitě, ale optimální výsledky a zlepšené vidění lze pozorovat po minimálně 6 týdnech pravidelného nošení. V první fázi byste měli brýle nosit krátkou dobu, aby si na ně oči zvykly, poté můžete dobu nošení postupně prodlužovat až na maximálně 2-3 hodiny každý den. Brýle nejsou vhodné k nošení během řízení, nebo při aktivitách, kde je potřeba mít široké zorné pole.

 

Základní specifikace

Typ brýlí: ochranné

Šířka brýlí: 14,6 cm

Délka nožiček: 14,1 cm

Barva obrouček: černá

 

Časté otázky

Cena za BrainMax BrainMarket Ajurvédské brýle A1 je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax BrainMarket Ajurvédské brýle A1 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026060.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Masky na spaní - Podobné produkty: Maska na oči na spaní Oteklé oči, Maska na spaní Zakryté oči, Maska na oči na spaní Měsíce s mráčky, BrainMax Anatomicky tvarovaná maska na spaní (černá)