BrainMax Brýle blokující 85% modrého světla, Blackframe LADY

199 

Popis

Brýle blokující až 85% modrého světla, Blackframe LADY

Brýle vhodnépro večerní nošení na práci nebo sledování obrazovky. Nejsou vhodné 90 minut před spaním kvůli propouštění části modrého světla. Dokáží blokovat až 85% modrého světla. Nošením brýlí blokující modré světlo před spaním můžete zlepšit spánek, zdraví (skrze vyplavení melatoninu) a ranní energii. Přečtěte si článek o tom k čemu je melatonin a jak zvýšit jeho hladinu anebo proč je spánek důležitý a jak zapracovat ne jeho zlepšení.

Brýle jsou baleny ve fólii a kartonu, aby se zabránilo jejich případnému poškození při přepravě.

Problém modrého světla

V dnešní digitální éře dokáže jen málokdo odtrhnout oči od obrazovky, ať už to je televize, mobil, či počítač. S přibývajícím používáním těchto elektronických zařízení a používání LED světel vyvstaly nové problémy.

  • Vystavení se modrému světlu z obrazovek před spaním narušuje produkci melatoninu a spánkové vzory.
  • Vystavování modrému světlu může vést k makulární degeneraci.
  • Nadměrné nasycení modrého světla může snížit ostrost zraku a ztížit zaostřování.
  • Bylo prokázáno, že modré světlo vyvolává fotochemické poškození sítnice a makuly, které způsobují oxidační stres očí.
  • Poruchy spánku mohou vést k depresi s zvýšenému riziku onemocnění.

Modré světlo mezi 380 a 470 nm je považováno za škodlivé, protože může způsobit poškození sítnice, šedý zákal a je spojeno s poruchami spánku. Všechny spektra modrého světla však nejsou špatné, například spektrum od 470 do 500 nm, nazývané také tyrkysově modré světlo, je obecně považováno za dobré. Tato škála viditelného modrého světla je prospěšná, protože stimuluje přirozené reflexy chránící oči před přeexponováním a také pomáhá kognitivním a paměťovým funkcím mozku. Zároveň stimuluje fotosenzitivní retinální gangliové buňky, také pupilární reflex a kontroluje cirkadiánní cyklus.

icon

Zapamatujte si

Nejpodstatnější informace o blokaci modrého světla

Zatím co přes den potřebujeme dostatek jasného světla, v noci je jeho přemíra škodlivá. Hlavně modrá složka světla signalizuje tělu, kdy má být aktivní a kdy je čas k odpočinku a regeneraci. Blokací modrého světla 2-3 hodiny před spánkem dáte tělu najevo, že se blíží čas spát. Odměnou bude zvýšená produkce melatoninu (hormonu spánku a regenerace, silného antioxidantu), kvalitnější spánek a příjemná rána plná energie.

 

Základní specifikace

Skla: tmavě žlutá

Šířka brýlí: 14 cm

Délka nožiček: 14 cm

Časté otázky

Cena za BrainMax Brýle blokující 85% modrého světla, Blackframe LADY je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Brýle blokující 85% modrého světla, Blackframe LADY si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190025964.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle proti modrému světlu - Podobné produkty: BrainMax BrainMarket brýle blokující 25% modrého světla, Stark – černé, Brýle proti modrému světlu – Barner Dalston Barva: Světlé růžová, D.Franklin Ultra Light S Round – brýle blokující modré světlo Barva: Hnědá, BrainMax BrainMarket brýle blokující 25% modrého světla, Dayworker

Červené brýle proti modrému světlu - Podobné produkty: Infield Brýle blokující 100% modrého a zeleného světla, VICTOR BLUECUT 580, BrainMax BrainMarket Brýle blokující 40% modrého světla, WHITE, BrainMax BrainMarket Brýle blokující 40% modrého světla, PILOT, Brýle blokující 100% modrého světla Infield