BrainMax Horny Goat, škornice, Extrakt 3% ikarinu, pro sběratelské účely, 50 g

399 

Popis

Asijský ženšen

Horny Goat neboli Škornice šípolistá pochází z Číny. Rostlina pochází z čeledi Berberidaceae a hlavní flavonoidy, díky kterému je rostlina známá je Icariin a kvercetin. BrainMax Horny Goat je extrakt ve formě prášku a není určena ke konzumaci. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy.

horn gt detail

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Extrakt z Horny Goat (Škornice velkokvětá). Extrakt standardizovaný na 3% ikarinu.

Obsah balení: 50 g

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění: Určeno pouze pro sběratelské účely. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy. 

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Časté otázky

Cena za BrainMax Horny Goat, škornice, Extrakt 3% ikarinu, pro sběratelské účely, 50 g je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Horny Goat, škornice, Extrakt 3% ikarinu, pro sběratelské účely, 50 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190028460.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Ekolife Natura – Algae Spirulina Organic 240 tablet (Bio řasa spirullina) *SI-EKO-003 certifikát, Grešík Čistící bylinné kapky Devatero bylin 50 ml, Now® Foods NOW Super Primrose 1300 mg, Pupalka dvouletá, 120 softgelových kapslí, Swanson Cat’s claw (Řemdihák plstnatý) 500mg, 100 kapslí